Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 62

[Wagner János: Magyarország virágos növényei. A Hoffmann K. növényatlaszának képeivel. A Dr. Hoffmann Gy. átdolgozta harmadik kiadás alapján írta: - -. A magyar szöveget átnézte Mágocsy-Dietz Sándor. 67 táblán 375 színes és 582 szövegközti képpel. A Kir. M. Természettudományi Társulat támogatásával. Természettudományi Könyvkiadó-Vállalat LXXI. Bp.,[1902], Athenaeum,] I-II, VII-XXV+1+241 p. + LX+ LXVI-LXVII (kromolitográfiák) t. Első kiadás. Kiadói szecessziós javított gerincű aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, javított gerinccel és kötéssel, a táblák belsején lapok és szennylapok pótoltak, hiányzó címlappal és előszóval (III/IV, V/VI), 5 tábla hiányzik (LXI-LXV), foltos lapélekkel.
20100.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

Marik Miklós: Csillagászat. Szerk.: - -. Bp., 1989, Akadémiai, 867 p.+XLVIII t. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
20101.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,81
34,38

20102.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

20103.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

20104.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

Soos Mihály: Éghajlattan, a természettudományok kedvelőinek. Pest, 1870, Athenaeum, XIV+2+461+4 p.+3 (színes litográfiák) t. Szövegközti fametszetű képanyaggal és 1 egészoldalas, színes litográfiával, valamint 3 színes, litografált táblával. Korabeli félvászon-kötésben, kopott borítóval, foltos lapokkal.
20105.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Anton, Karl Gottlob: Geschichte der teutschen Landwirthschaft von den ältesten Zeiten bis zu Ende des funfzehnten Jarhunderts. Ein Versuch. Erster Theil. (von 3). 486p., 8, 4 kih tábla. Sérült félbőr kötésben.
20106.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

20107.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Kuhne Lajos. Az uj gyógyitó tudomány, vagy a betegségek egységéről szóló tan és az ezen alapuló egységes, orvosság és sebészeti műtét nélküli gyógyitás. Szombathely, 1896. Mach Henrik. 1t. 134p. + (4)p. Aranyozott egészvászon kötésben.
20108.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Szabó László Gy. (szerk.) Lárencz László: Dél-Dunántúl neves gyógyszerészei. Dedikált Pécs, 2014. 185p. Kiadói kartonált papírkötésben
20109.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Darányi Gyula (szerk.): Az öröklési és fajfenntartási hygiéne alapjai. (Előadások.) Közegészségügyi Könyvtár 16. sz. Bp., 1935, Országos Közegészségi Egyesület Tudományos Szakosztálya. Egyetlen kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé koszos borítóval, egyébként jó állapotban, a címlapon "Szerzői tisztelet példány" bélyegzéssel. (Ritka!)
20110.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

20111.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft