Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 62

Valentin, [Gabriel Gustav]: Grundriß der Physiologie des Menschen. Für das erste Studium und zur Selbstbelehrung. Braunschweig, 1850, Friedrich Vieweg und Sohn, VII+(1)+733+(2) p.+ 5 t. Szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. Német nyelven. Átkötött kartonált papírkötésben, kissé sérült borítóval és gerinccel, helyenként kissé sérült, foltos lapokkal, a képtáblákon foltokkal, ázásnyomokkal.
20112.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Dr. Kovács József: A vérelvonás elmélete és gyakorlati alkalmazása. Bp., 1931, Petőfi Irodalmi Vállalat. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
20113.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

Clement, Peter - Harris, Alan - Davis, John: Finches & Sparrows. An Identification Guide. London, 1994, Christopher Helm. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
20114.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

Földünk a Szaljut-6 fedélzetéről. A szovjet-magyar közös űrrepülés. Bioszféra-M programjának eredményei. Szerk.: Sefanovics Pál, Baj Attila, Farkas Bertalan, Sipos Sándor, Szilágyi Péter. Bp., 1983, Műszaki. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés
20115.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

20116.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

20117.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

20118.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Topinard, [Paul] Pál: Az anthropológia kézi könyve. Broca Pál előszavával. Ford.: Pethő Gyula és Török Aurél. Bp., 1881, Kir. M. Természettudományi Társulat (Franklin-ny.), XXXII+768 p. Egyetlen magyar kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas, foltos borítóval, kissé sérült, fakó gerinccel, helyenként lapszéli ázásnyomokkal.
20119.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Vörös könyv. A Magyarországon kipusztult és veszélyeztetett növény és állatfajok. Szerk.: Rakonczay Zoltán. Bp., 1990, Akadémiai Kiadó. 359p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír foltos védőborítóban,
20120.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

20121.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

20122.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

3 db orvosi könyv: Frommer Imre - Czartoryski Jenő: Szülészet és nőgyógyászat. Szülészeti és nőgyógyászati műtéttan. Bp., 1922, Mai Henrik és Fia, XI+(1)+248 p. Egyetlen kiadás. Aranyozott gerincű félvászon-kötésben, helyenként foltos lapokkal. + Lukács József: Gyakorlati csecsemőgyógyászat. Diagnosztika és therápia. Bp., 1947, Novák Rudolf és Társa, 374 p.+ 1 (kihajtható) t. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé sérült borítóval és gerinccel, néhány kissé sérült lappal. + Stefancsik Szilárd: Terhesség és extragenitális betegségek, különös tekintettel a fontosabb megbetegedésekre. Bp., 1948, szerzői kiadás (Hungária-ny.), 155 p. Kiadói papírkötés, a gerincnél sérült borítóval.
20123.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft