Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 62

20124.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Bugár-Mészáros Károly:Az érbetegségek diagnostikája kór- és gyógytana. Kiadói papírkötésben, 269p. Felvágatlan.
20125.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Huzella Tivadar: Általános biologia - Az orvostudomány alapjai az élettudományban. Bp., 1933, Magyar Orvosi Könyvkiadó, 349 p. Kiadói egészvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, régi bélyegzésekkel, lapszéli ceruzás jegyzettel.
20126.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

20127.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Strasser V. Benő: Fizikai tréfák. Bp., [1934], Uránia (Acél Testvérek), 80 p. Szövegközti ábrákkal illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, a lapok egy része (17-32. old.) kijár. Az előzéklapon 1938-as ajándékozási bejegyzés vitéz Litkey György (1907-1975) festőművész, grafikus aláírásával.
20128.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Csiszár Sándor: A szín-térhatású (anaglif) ábrázolás. Geometria - fotogrammetria - hegyrajz. Függelék. Bp., 1942, Magyar Fotogrammetriai Társaság, 124 p. Gazdag képanyaggal illusztrált, 124 p. Gazdag egészoldalas képanyaggal illusztrált. 2 nézőkével. Kiadói papírkötés.
20129.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Kászoni Zoltán: Kárpát-medencei Vadaskönyv. Bp., 2003, TerraPrint, papírkötés.
20130.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

20131.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

20132.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

20133.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1935 Szemészet. A Magyar Szemorvostársaság hivatalos közlönye. Melléklet az ,,Orvosi Hetilap" 1935. évi 40. számához. Szerk.: Horay Gusztáv. Bp., 1935, Athenaeum-ny., 280 p.+ 1 t. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, helyenként ceruzás aláhúzásokkal, kissé dohos.
20134.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Lenkei Ferenc: Geometria I. Planimetria és Trigonometria. Ismeretek Tára 11. sz. Bp., [1924], Rényi Károly (Nyugat-ny.), 87 p. Kiadói papírkötés.
20135.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft