Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 62

Roland Eötvös. Gesammelte Arbeiten. [Eötvös Lórand. Összegyüjtött Munkái.] Im Auftrage der ungarischen Akademie der Wissenschaften herausgegeben. Budapest, 1953. Akadémiai Kiadó., 384p. Aranyozott kiadói vászonkötésben
20163.

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,92
13,75

Bilder-Atlas. Ikonographische Encyklopädie der Wissenschaften und Künste. Ein Ergänzungswerk zu jedem Conversations-Lexikon. Zweiter Band: Anatomie - Zoologie - Botanik, Mineralogie. Bearbeitet von Karl Gustav von Bernek, Ferdinand Bischoff, et allii. Leipzig,é.n. (cca 1875),F. A. Brockhaus, 2 sztl. lev.+15 t.+33 t.+31+4 t. Rendkívül gazdag képanyaggal, összesen 83 metszetet tartalmazó táblával illusztrált. Hiánytalan táblákkal. Német nyelven.Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, kissé kopott, egy előzéklap hiány
20164.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft