Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 62

Kulcsár Zsuzsanna: Egészségpszichológia. Egyetemi tankönyv. Bp., 1998., ELTE Eötvös Kiadó. Kiadói papírkötés, aláhúzásokkal, bejelölésekkel, laza címlappal.
20150.

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,91
17,19

20152.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Dr. Rhorer László: Physika egyetemi és főiskolai hallgatók számára. Bp., 1922, Universitas Könyvkiadó Társaság (Légrády-ny.), XV+547p.+IV t. 2.kiadás. Szövegközi ábrákkal, színes és fekete-fehér képtáblákkal illusztrálva. Félvászon-kötésben,
20153.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

20154.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Torday Ferenc:  Orvosi műszótár. Sajtó alá rendezte Barabás Zoltán. Budapest, 1948. Novák Rudolf és Társa (Hungária Hírlapnyomda Rt.) 537 + [1] p. Torday Ferenc (1871-1942) gyermekorvos latin-magyar orvosi műszótára tíz év kutatómunkájának eredménye. A mű első kiadása 1941-ben jelent meg, példányunk a munka második, bővített kiadásából való. A címlapon ismeretlen kéztől származó ajándékozási bejegyzés. Példányunk utolsó előtti ívének fűzése meglazult. Aranyozott, enyhén kopott, enyhén sérült kiadói félvászon kötésben.
20155.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

20156.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

20157.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

20158.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

20159.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

20160.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

20161.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

20162.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft