Kuhne Lajos. Az uj gyógyitó tudomány, vagy a betegségek egységéről szóló tan és az ezen alapuló egységes, orvosság és sebészeti műtét nélküli gyógyitás. Szombathely, 1896. Mach Henrik. 1t. 134p. + (4)p. Aranyozott egészvászon kötésben.