20100.
Lezárult 490. Gyorsárverés
Könyvek: Természettudomány, medicina
9 000 Ft
[Wagner János: Magyarország virágos növényei. A Hoffmann K. növényatlaszának képeivel. A Dr. Hoffmann Gy. átdolgozta harmadik kiadás alapján írta: - -. A magyar szöveget átnézte Mágocsy-Dietz Sándor. 67 táblán 375 színes és 582 szövegközti képpel. A Kir. M. Természettudományi Társulat támogatásával. Természettudományi Könyvkiadó-Vállalat LXXI. Bp.,[1902], Athenaeum,] I-II, VII-XXV+1+241 p. + LX+ LXVI-LXVII (kromolitográfiák) t. Első kiadás. Kiadói szecessziós javított gerincű aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, javított gerinccel és kötéssel, a táblák belsején lapok és szennylapok pótoltak, hiányzó címlappal és előszóval (III/IV, V/VI), 5 tábla hiányzik (LXI-LXV), foltos lapélekkel.