Könyvek: Társadalomtudomány

Tételek száma: 128

Alice H. Amsden: The rise of "the rest". Challenges to the West from late-industrializing economies. Oxford,2004,Oxford University Press. Angol nyelven. Kiadói papírkötés, egy lapon aláhúzásokkal.
20404.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Mark A. E. Williams: Essential Latin Vocabulary. The 1,425 Most Common Words Occurring in the Actual Writings of over 200 Latin Authors. California, 2012., Sophron - E. G. Inkwell. Angol és latin nyelven. Kiadói papírkötés.
20405.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

L'enseignement en Hongrie. [Az oktatás Magyarországon]. Bp., 1900, Hornyánszky Viktor-ny., XIV+546 p. Francia nyelven. Átkötött félvászon-kötésben, kissé foltos, sérült borítóval, helyenként lapszéli ázásnyomokkal, régi intézményi bélyegzőkkel, ex libris-szel.
20406.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Encyclopédia de la Pléiade: Histoire de la Philosophie. I-II. Paris, 1969-1973., Gallimard. Francia nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, sérült kiadói átlátszó műanyag védőborítóban, foltos, kopott borítóval, régi bélyegzésekkel.
20407.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

G[eorg] W[ilhelm] Hegel: Wissenschaft der Logik. Erster Teil. Hrsg.: Georg Lasson. Hegels Sämtliche Werke Band III: Wissenschaft der Logik I. Teil. Leipzig,én.,Felix Meiner. Német nyelven. Kiadói papírkötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval, a hátsó borítón kis hiánnyal.
20408.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

John DeFrancis: Character Text for Beginning Chinese. New Haven - London,1976,Yale University Press. Second edition. Kínai és angol nyelven. Kiadói papírkötés.
20409.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Richard E. Prior - Joseph Wohleberg: 501 Latin Verbs. Fully conjugated in all the tenses in a new easy-to-learn formta alphabetically arranged. Hauppauge (NY), 1995., Barron's Educational Series. Latin és angol nyelven. Kiadói papírkötés.
20410.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Claude Lévi-Strauss: Totemism. Translated by Rodney Needham. With and Introduction by Roger C. Poole. H.n., 1969, Penguin Books. Angol nyelven. Kiadói papírkötés. / In English language. Paperback.
20411.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Éri - Halász Imre: Ki ne mondja! Bp.,[1944], Stilus, (Bp., Radics Vilmos-ny.), 123+5 p. A borító és a rajzok Sári Ági munkái. Kiadói illusztrált papírkötés, sérült borítóval, a könyvtest szétvált és elvált a borítótól.
20412.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Cicero bölcseleti műveiből. Kivál. és magyarázta: Dr. Boros Gábor. Bp., 1903, Franklin, 222+1 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
20413.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Sarat Chandra Das - Situ Panchen: An Introduction to the Grammer of the Tibeatan Language. Charleston, én., BiblioLife. Tibeti és angol nyelven. Reprint kiadás. Kiadói papírkötés.
20414.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Hans Meltzer: Griechische Grammatik II - Bedeutungslehre und Syntax. Leipzig, 1900., Göschen'sche Verlag, 142+2 p. Német és ógörög nyelven. Kiadói egészvászon-kötés.
20415.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft