Könyvek: Társadalomtudomány

Tételek száma: 128

Vajda Mihály: A posztmodern Heidegger. Bp., 1993, MTA Könyvtár Lukács Archívuma - T-Twins - Századvég. Kiadói papírkötés, laza címlappal, kissé foltos borítóval.
20416.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Carlo Ginzburg: Holzaugen. Über Nähe und Distanz. Aus dem Italienischen von Renate Heimbucher. Berlin, 1999, Klaus Wagenbach. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés. / In German language. Hardcover.
20417.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Kozári Gyula: Pascal. Tanulmányok. Az "Emberi okmányok" második kötete. Bp., 1914., Szent-István-Társulat, (Nagyvárad, Szent László-ny.), 1 t. +304+3 p. Átkötött félvászon-kötés.
20418.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Archie Barnes - Don Starr - Graham Ormerod: Du's Handbook of Classical Chinese Grammar. An introduction to Classical Chinese grammar. 2009., Alcuin Academics. Kínai és angol nyelven. Kiadói papírkötés.
20419.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

K. Maheswaran Nair: Sanskrit as it is. Book 1. 2024, Notionpress. Angol és szanszkrit nyelven. Kiadói papírkötés.
20420.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Platonis Dialogi secundum Thraylli Tetralogias Dispositi. Vol. V. Ex Recognitione Caroli Friderici Hermanni. Lipsiaem 1852, Sumptibus et Typis B. G. Teubneri, XXVIII+442 p. Görög és latin nyelven. Átkötött aranyozott félvászon-kötés, festett lapélekkel, kopott borítóval, régi intézményi bélyegzésekkel.
20421.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Jürgen Habermas 2 kötete: Zur Logik der Sozialwissenschaften. Frankfurt, 1985, Suhrkamp. Bővített kiadás (erweiterte Ausgabe). 606 p. Német nyelven. Kiadói papírkötés, jó állapotban. + Die neue Unübersichtlichkeit. Kleine politische Schriften V. Frankfurt, 1985, Suhrkamp. Első kiadás. Kiadói papírkötés, borítón kisebb gyűrődéssel és néhány kevés apró folttal.
20422.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Linda LeMoncheck: Loose Women, Lecherous Men. A Feminist Philosophy of Sex. New York-Oxford, 1997, Oxford University Press. Angol nyelven. Kiadói papírkötés, néhány folttal. / In English language. Paperback, with a few stains.
20423.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Noszlopi László: A meghamisított szellem korszaka. Bp., [1947], Pantheon, 139+(3) p. Kiadói félvászon-kötés.
20424.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

M. Tullii Ciceronis in L. Sergium Catilinam Orationes Quatuor. Magyarázta Köpesdy Sándor. Bp., 1911, Franklin, 120 p. Latin nyelven. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.
20425.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Judith N. Shklar: Über Ungerechtigkeit. Erkundungen zu einem moralischen Gefühl. Aus dem Amerikanischen von Christiane Goldmann. Berlin, 1992, Rotbuch Verlag. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
20426.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Taylor, [William]: Object Teaching for Infant Schools. London, é.n. (cca 1890-1900), National Society's Depository, XXIV+200+(2) p. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval, belül nagyrészt jó állapotban.
20427.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft