Könyvek: Társadalomtudomány

Tételek száma: 128

E. Blochet: Studies in the Pahlavi Grammar. Translated into English from original French by Pranabesh Sinha Roy. Kolkata,2005,The Asiatic Society. Kiadói egészvászon-kötés, kissé szakadt kiadói papír védőborítóban, a papírborító a vászonborítóhoz ragad, kissé dohos.
20428.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Demosthenes' Werke Dritter Theil: Die dritte Philippische Rede und Rede über die Chersonesische Frage. Griechisch und Deutsch mit kritischen und erklärenden Anmerkungen. Leipzig, 1856, Wilhelm Engelmann, 150 p. Görög és német nyelven. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, foxing foltos lapokkal, néhány lapon aláhúzással.
20429.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Robert Menasse: Die sozialpartnerschaftliche Ästhetik. Essays zum österreichischen Geist. Wien, 1990, Sonderzahl. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
20430.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Ausgewählte Reden des Demosthenes. Zweites Baendchen (XVIII.) Rede vom Kranze. (XX.) Rede Gegen Leptines. Leipzig, 1850, Weidmannsche Buchhanglung, 2+218 p. Görög és német nyelven. Átkötött félvászon-kötés, festett lapélekkel, kopott borítóval, sérült gerinccel, foxing foltos lapokkal.
20431.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Várkonyi Hildebrand: A lelkiélet zavarai. Nemzetnevelők Könyvtára IV. Gyermek- és Ifjúságtanulmány 3. Bp, 1943, Országos Közoktatási Tanács, 163+(1) p. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott gerinccel, tulajdonosi névbejegyzéssel.
20432.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Bognár Cecil: Lélektan és nevelés. Nemzetnevelők Könyvtára IV. Gyermek- és Ifjúságtanulmány 1. Bp, 1943, Országos Közoktatási Tanács, 233+1 p. Kiadói félvászon-kötés.
20433.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Platon Sophistája. (Görögül és magyarul.) Ford., bev., jegyyzetekkel s philosophiai műszótárral ellátta: Simon József Sándor. Bp., 1908, Franklin, 224 p. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, foltos lapokkal.
20434.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

The end of Diversity? Prospects for German and Japanese Capitalism. Edited by Kozo Yamamura and Wolfgang Streeck. Ithaca and London,2003,Cornell University Press. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.
20435.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Platon Theaitetosa. (Görögül és magyarul.) Ford., bev. és jegyzetekkel ellátta: Simon József Sándor. Bp., 1890, MTA, XX+224 p. Átkötött modern kemény-kötés, bekötött borítóval, széteső állapotban.
20436.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Marczell Mihály: Az egyéniség összetevői. A bontakozó élet I. köt. Bp., 1931, "Élet", 287+(1) p. Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopottas, a gerincen kisebb sérüléssel.
20437.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Majoros Mária: Oktassunk vagy buktassunk? Bp., 1992, Calibra, papírkötés.
20438.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Demosthenes, Ausgewählte Reden. Für den Schulgebrauch hrsg. von Dr. Karl Wotke Wien - Leipzig, 1891, F. Tempsky, 1 t.+XXIX+126 p.+1 (térkép) t. Német és ógörög nyelven. Kiadói egészvászon-kötés.
20439.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft