Encyclopédia de la Pléiade: Histoire de la Philosophie. I-II. Paris, 1969-1973., Gallimard. Francia nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, sérült kiadói átlátszó műanyag védőborítóban, foltos, kopott borítóval, régi bélyegzésekkel.