Könyvek: Társadalomtudomány

Tételek száma: 128

Jane Wightwick - Mahmoud Gaafar: Mastering Arabic 1. The complete course for beginners. 2007, Palgrave Macmillan. Angol és arab nyelven. Kiadói papírkötés.
20380.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Bernfried Schlerath: Sanskrit voabulary. Arranged accordin to word families with meanings in English, German and Spanish. Leiden, 1980, E. J. Brill. Kiadói nyl-kötés.
20381.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Michael A. Fuller: An Introduction to Literary Chinese. Cambridge (MA) - London, 1999, Harvard University Asia Center - Harvard University Press. Kínai és angol nyelven. Kiadói papírkötés.
20382.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Fehér Judit: Páli nyelvtan. [Bp.], 1998, Tan Kapuja Buddhista Főiskola. Átkötött egészvászon-kötésben. Megjelent 500 példányban.
20383.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

John Mace: Arabic verbs. New York,2007,Hippocrene Books Inc. Arab és angol nyelven. Kiadói papírkötés.
20384.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Naznin Mirsadeghi: How to write in Persian. (A Workbook for Learning the Persian Alphabet.) New York, 2015, Bahar Books. Angol és perzsa nyelven. Kiadói papírkötés.
20385.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Martin Buber: Én és Te. Ford. és a kísérő tanulmányt írta: Bíró Dániel. Bp., 1991, Európa. Első magyar kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, ázásnyomokkal, kissé hullámos lapokkal.
20386.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

E[mile] M[ichel] Cioran: Füzetek 1957-1972. Ford.: Réz Pál. Mérleg. Bp., 1999, Európa, 226+4 p. Kiadói papírkötés.
20387.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Jean Baudrillard: A tárgyak rendszere. Bp., 1987, Gondolat. Kiadói papírkötés.
20388.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00

Sir David Ross: Arisztotelész. Ford.: Steiger Kornél. Oriris Könyvtár: Filozófia. Bp., 1996, Osiris,394+1 p. Kiadói papírkötés.
20389.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Pekár Károly: Physiologiai és psycholgiai aesthetika. Az aesthetikai érzések psychophysiologiája. Positiv Aesthetika. Bp., 1897., Hornyánszky Viktor, XIV+672 p. Átkötött félvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kissé kopott borítóval.
20390.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Platon Kritonja. Szemelvények az Apologiából és a Phaidonból. Szerk.: Dr. Papp János. Bp., 1942., Szent István-Társulat, 108 p. Átkötött egészvászon-kötés.
20391.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft