Műtárgyak, antikvitás Tételek száma: 196
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2824853
12014
462
Antique
Ezüstözött fém, áttört kínálótálka, kis kopással, kis sérüléssel, jelzés nélkül, d: 11 cm 2824862
12015
462
Antique
Réz váza kőberakásokkal, 1db kő hiány, kopásokkal, m: 12 cm 2824858
12016
462
Antique
Ezüstözött fém, áttört kínálótálka, kis kopással, kis sérüléssel, jelzés nélkül, d: 11 cm 2824855
12017
462
Antique
1977. 9. Malajziai tengeri játékok, Kuala Lumpur, ón tányér, karcokkal, kopásokkal, d: 15 cm 2824852
12018
462
Antique
Ezüstözött fém, áttört kínálótálka, kis kopással, kis sérüléssel, jelzés nélkül, d: 11 cm 2830531
12019
462
Antique
Retró bronz falitál, masszív, jelzés nélkül, d: 15 cm, 449g 3040916
12020
462
4800
Antique
Szecessziós pudrié. Réz, belső tükrön sérülés, 15,5x10,5 cm 3042082
12021
462
Antique
Kristály hamuzó, ezüst (Ag) peremmel, jelzett, kis deformálódással, d:10 cm 3050398
12022
462
Antique
2 darab antik ón préselt dombormű, az Országház és az Erzsébet-híd képével, sérüléssel, m: 14,5 cm 2909682
12023
462
Antique
Fa posztamens, tetején márvány lappal, sérüléssel, 36x36 cm, m: 32 m 3101895
12024
462
Antique
Gubán György (1951-): Magányos fa. Tűzzománc, jelzett, fakeretben, 20x14 cm 3102082
12025
462
Antique
Ezüstözött réz karaffa fejrész, csiszolt üvegen. 26 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft