Műtárgyak, antikvitás

Tételek száma: 196

12014.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Réz váza kőberakásokkal, 1db kő hiány, kopásokkal, m: 12 cm
12015.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

12016.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

12017.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

12018.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Retró bronz falitál, masszív, jelzés nélkül, d: 15 cm, 449g
12019.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Szecessziós pudrié. Réz, belső tükrön sérülés, 15,5x10,5 cm
12020.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00

Kristály hamuzó, ezüst (Ag) peremmel, jelzett, kis deformálódással, d:10 cm
12021.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

2 darab antik ón préselt dombormű, az Országház és az Erzsébet-híd képével, sérüléssel, m: 14,5 cm
12022.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

12023.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Gubán György (1951-): Magányos fa. Tűzzománc, jelzett, fakeretben, 20x14 cm
12024.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
15

Ezüstözött réz karaffa fejrész, csiszolt üvegen. 26 cm
12025.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05
18

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft