Műtárgyak, antikvitás

Tételek száma: 196

11929.

Kikiáltási ár:
100 000 Ft
271,00
312,50

11930.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,80
250,00

Achát kínai itatópohár (Libation Cup) két kapaszkodó Chilong füllel. cca 19.-20. sz., Kína, faragott achát, kis sérüléssel, 17x10x7 cm
11931.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,60
187,50

Antik óriáskígyóbőr, kopásokkal, 430x45 cm
11932.

Kikiáltási ár:
44 000 Ft
119,24
137,50

cca 1900 2 darab keretezett goblein, 5x8 cm, kerettel 16x19 cm, sérülésekkel.
11933.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Angyal. cca 19. sz. második fele, festett faragott fa, m: 9 cm
11934.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
21

Angyal. cca 18-19. sz., kopott, szétesett, restaurálásra szoruló állapotban. Faragott fa, blondelmassza, egyben cca 17x27 cm
11935.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
32

1889 Monogramos káposzta aprító. Jó állapotban, pótolt nyéllel, h: 19 cm
11936.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
23

Szecessziós levélbontó tőr, alpakka, h: 30 cm
11937.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Art deco díszdoboz, fém szerelékkel, kulcs nélkül. Bársony béléssel, 14x12x11 cm
11938.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
25

WMF nikkelezett szamovár. Jelzett, cca 1950, kis kopással, m: 29,5 cm
11939.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Kelim. cca 1920, magyar, jó állapotban, cca 150x90 cm
11940.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft