Műtárgyak, antikvitás Tételek száma: 196
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3110124
11941
462
24000
Antique
2 darab apostol szobor. cca 18-19.sz., faragott fa, festett blondelmassza. Sérült, hiányos, m: 29-30 cm 3109780
11942
462
Antique
Art deco afrikai lányok, Bronz gyertyatartó, iparművész, jelzés nélkül 29 cm 3110207
11943
462
Antique
Mid-century falvédő. Feltehetően Kőszegi Bútorszövetgyár, minimális színeződéssel, cca 1960, 74x160 cm 3110222
11944
462
Antique
Antik mokett ágytakaró, jó állapotban, cca 148x195 cm 3110259
11945
462
24000
Antique
2 darabos nagyméretű kandallódísz tűzifatartó. Bronz, vas, sérüléssel, javítással, 52x43 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE! 3110273
11946
462
Antique
Régi kézi csomózású szőnyeg, sérüléssel, javítással, cca 390x95 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE! 3110264
11947
462
Antique
Régi kézi csomózású szőnyeg, sérüléssel, javítással, cca 195x155 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE! 3107658
11948
462
Antique
IV. Henrik beveszi Párizst.Öntöttvas dísztál, jelzett Ilsenburg díszöntvény. 23 cm 3107651
11949
462
Antique
Iráni dísztál. Pásztor és felesége dombornyomott jelenettel, áttört tál d: 30 cm 3108306
11951
462
Antique
Teás készlet kiöntő, cukortartó, tejkiöntő három részes, réz, XIX. sz. 3110662
11952
462
Antique
Antik fém hamuzó, gobelin berakással, közepén üveggel,. 12x10x7,5 cm 3098813
11953
462
Antique
Antik MÁV vasutas lámpa. Üvegei épek, kopással, m: 36 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft