2 darab apostol szobor. cca 18-19.sz., faragott fa, festett blondelmas... https://www.darabanth.com/hu/462-Gyorsarveres/462.0/Mutargy-papirregiseg-egyeb/Mutargyak-antikvitas~500008/2-darab-apostol-szobor-cca-18-19sz-faragott-fa-festett-blondelmassza-Serult-hianyos-m-~II3110124
3110124
11941
462
24000
Antique
Leírás: 2 darab apostol szobor. cca 18-19.sz., faragott fa, festett blondelmassza. Sérült, hiányos, m: 29-30 cm
: nagy_andras