Műtárgyak, antikvitás Tételek száma: 196
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2829643
11966
462
Antique
Biedermeier kínáló, üveg, fém talppal, törött, kopott, sérült, üvegen csorbák, m: 10 cm 2740912
11967
462
40000
Antique
Antik petróleumos és hagyományos láncos égős csillár, Zsolnay? fajansz betétekkel, tejüveg búrával, korának megfelelő állapotban, jelzés nélkül. h: 100cm, d: 40 cm 3024116
11968
462
48000
Antique
Szecessziós puttó figurával díszített öntöttvas asztali képtartó / tükör, 45x30 cm 3071834
11969
462
14000
Antique
Marokkói festett csontkép, csontberakásos üvegezett keretben, jó állapotban, 5x19 cm, kerettel 14,5x29 cm 3012501
11970
462
40000
Antique
Antik falikárpit, kis sérülésekkel, kopásokkal, 230x115 cm . 2824220
11971
462
Antique
Antik gyertyatartó, 5 ágú, ezüstözött fém, sérült, m: 21,5 cm 2975413
11972
462
30000
Antique
Szarvasvadászat. Nagy méretű gobelin. Aranyozott, szép állapotú gipsz rátétes fa keretben. 60x100 cm 3027580
11973
462
26000
Antique
Márvány posztamens, sérült, d: 21,5 cm, m: 75 cm CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL/ONLY PERSONAL COLLECTION 2886877
11974
462
Antique
Banklámpa, működik, hibátlan, m: 33 cm 2801834
11975
462
38000
Antique
Szabóné Tóth Hilda (?-?): Merengő. Tűzzománc, rézlemez, jelzett, fa keretben, paszpartuban, 20x10 cm. 2801835
11976
462
32000
Antique
Szabóné Tóth Hilda (?-?): Virágcsendélet. Tűzzománc, rézlemez, jelzett, fa keretben, paszpartuban,30x10 cm. 3046343
11977
462
30000
Antique
Teve nyereg. Fa,. réz veretekkel, figurális díszekkel, Egyiptom, XX: sz. Díszített bőr ülőpárnával, 52x33x40 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft