Műtárgyak, antikvitás

Tételek száma: 196

Biedermeier kínáló, üveg, fém talppal, törött, kopott, sérült, üvegen csorbák, m: 10 cm
11966.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Antik petróleumos és hagyományos láncos égős csillár, Zsolnay? fajansz betétekkel, tejüveg búrával, korának megfelelő állapotban, jelzés nélkül. h: 100cm, d: 40 cm
11967.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,40
125,00

11968.

Kikiáltási ár:
48 000 Ft
130,08
150,00

Marokkói festett csontkép, csontberakásos üvegezett keretben, jó állapotban, 5x19 cm, kerettel 14,5x29 cm
11969.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,94
43,75

11970.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,40
125,00

11971.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00

11972.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
93,75

Márvány posztamens, sérült, d: 21,5 cm, m: 75 cm CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL/ONLY PERSONAL COLLECTION
11973.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,46
81,25

Banklámpa, működik, hibátlan, m: 33 cm
11974.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

11975.

Kikiáltási ár:
38 000 Ft
102,98
118,75

11976.

Kikiáltási ár:
32 000 Ft
86,72
100,00

11977.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
93,75

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft