Műtárgyak, antikvitás Tételek száma: 196
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2937708
11990
462
Antique
Antik posztamens. Faragott és esztergált fa. 68 cm d: 21 cm, 38 cm 2779653
11991
462
Antique
Jelzés nélkül: Hölgy. Domborított rézlemez. Falra akasztható. 35x18cm 2824688
11992
462
Antique
Aranyozott keretes tükör. Műanyag öntvény 77x45 cm 2868030
11993
462
15000
Antique
Ezüstözött markolatú 12 db kés, jelzés nélkül, kopott, korrodált, dobozban, h:25cm. 3027561
11994
462
Antique
Puttó figurás asztali lámpa, műgyanta, búrával, kopással, m: cca 80 cm 3023135
11995
462
6500
Antique
Kovácsoltvas lámpa. Búrával, 43 cm, új vezetékkel 3029954
11996
462
Antique
WMF Ikora art deco ezüstözött alpakka kínáló. Jelzett, kopással, 29x29 cm 3029941
11997
462
Antique
Grúzia, 19. sz. vége, Ezüstözött bronz váza és pohár. Gazdag mintával díszítve, horpadással, m: 7-16 cm 2849361
11998
462
Antique
Régi réz ételmelegítő, fanyéllel, elektromos, nem működik, 1900 körül, m: 14 cm, d: 30 cm 2905634
11999
462
5500
Antique
Antik faragott fali dísz. Kis hiánnyal. 27x40 cm 2769255
462
Antique
Lemezárugyár régi diavetítő, nem működik, kopásokkal, m: 16 cm 2908754
12001
462
Antique
Elegáns hölgy. Távol-keleti hímzett selyem kép, XX. sz. Jelzett. Üvegezett fakeretben, 49×34 cm. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft