Műtárgyak, antikvitás

Tételek száma: 196

Tükör, olasz stílusú fa képkeretben, részben aranyozott, kis sérüléssel, összességében jó állapotban, 64x54 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
12038.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Marokkói fa csontberakásos sakk doboz. Rendkívül gazdag csont berakásokkal, minimális kopottsággal, 51x26x9 cm
12039.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00

Max Dannhorn Iris art nouveau szervírozótálca, cca 1910, fajansz tálcabetéttel, fém szerelékkel, jelzett, kis kopással, 42x26,5 cm
12040.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
19

Réz asztali lámpa, petróleumlámpa. Alabárdos katona figurával, csiszolt üveggel, felső üveg búra nélkül. 53 cm
12041.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50
14

Réz asztali gyertyatartó pár. Préselt réz lap, gipsz töltéssel 32 cm
12042.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Asztali antik fa feszület fém korpusszal 43 cm
12044.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Szecessziós bronz 4 részes asztali szett. Gyertyatartó m: 21 cm, levélbontó kés h: 25 cm, kínáló d: 20 cm, tolltartó 26x11 cm. Kis sérüléssel, fogó pótolt.
12046.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,94
43,75

Antik asztali bőségszaru. cca XX. sz első fele, feltehetően francia, bronz, faragott szarv. Kerub figurával. Kis kopással, m: 30,5 cm
12047.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,88
87,50

Sákjamuni Buddha. Kína, XX. sz. második fele, bronz, alján lezárt, hiányos, m: 15 cm
12048.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00

Wirtschafts Wage antik mérleg. Fém, jó állapotban, m: 34 cm
12049.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

6 személyes utazó szett, 6 db kanál és 6 db villa. Antik ezüstözött orosz evőeszköz szett dobozában.
12050.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Doboznyi üveg karácsonyfadísz, 30 db, közte izgalmas, értékes darabok.
12051.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
9

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft