Műtárgyak, antikvitás Tételek száma: 196
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3103095
12038
462
Antique
Tükör, olasz stílusú fa képkeretben, részben aranyozott, kis sérüléssel, összességében jó állapotban, 64x54 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE! 3103043
12039
462
Antique
Marokkói fa csontberakásos sakk doboz. Rendkívül gazdag csont berakásokkal, minimális kopottsággal, 51x26x9 cm 3102354
12040
462
Antique
Max Dannhorn Iris art nouveau szervírozótálca, cca 1910, fajansz tálcabetéttel, fém szerelékkel, jelzett, kis kopással, 42x26,5 cm 3106348
12041
462
Antique
Réz asztali lámpa, petróleumlámpa. Alabárdos katona figurával, csiszolt üveggel, felső üveg búra nélkül. 53 cm 3106341
12042
462
Antique
Réz asztali gyertyatartó pár. Préselt réz lap, gipsz töltéssel 32 cm 3106580
12044
462
Antique
Asztali antik fa feszület fém korpusszal 43 cm 3104384
12046
462
14000
Antique
Szecessziós bronz 4 részes asztali szett. Gyertyatartó m: 21 cm, levélbontó kés h: 25 cm, kínáló d: 20 cm, tolltartó 26x11 cm. Kis sérüléssel, fogó pótolt. 3104092
12047
462
28000
Antique
Antik asztali bőségszaru. cca XX. sz első fele, feltehetően francia, bronz, faragott szarv. Kerub figurával. Kis kopással, m: 30,5 cm 3104098
12048
462
24000
Antique
Sákjamuni Buddha. Kína, XX. sz. második fele, bronz, alján lezárt, hiányos, m: 15 cm 3103966
12049
462
Antique
Wirtschafts Wage antik mérleg. Fém, jó állapotban, m: 34 cm 3103709
12050
462
Antique
6 személyes utazó szett, 6 db kanál és 6 db villa. Antik ezüstözött orosz evőeszköz szett dobozában. 3103581
12051
462
Antique
Doboznyi üveg karácsonyfadísz, 30 db, közte izgalmas, értékes darabok. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft