Műtárgyak, antikvitás

Tételek száma: 196

Florentin tálca,Aranyozott virág mintás, faragott fa. XIX. sz. kopással 42x27 cm
12052.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05
23

Antik öntöttvas kandalló tűzifatartó. 2 db, kopott, egyiken repedéssel, 27x17
12055.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
17

Argentor szecessziós bonbonos doboz, ezüstözött alpakka, jelzett, kopás, m: 13 cm
12056.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

cca 1930 Antik gurkha, bőr tokjában, a 2 darab másodlagos késsel, mahagóni nyéllel, tok sérült, h: 44 cm
12057.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00

Argentor szecessziós kínálótálca. Ezüstözött alpakka, kopással, jelzett, 49x15,5 cm
12058.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Telephonwerk Belogradtschik LB 67 típusú 2 darab eltérő fazonú bakelit tekerős telefon. Az egyik darab bedugós kagylója nélkül, ritka jelzőlámpás kiszerelésben. Alján jelzéssel, datálásokkal. Kis kopással.  ///  A bolgár Telephonwerk Belogradtschik cég gyártmánya, melyet LB 67 néven hazánkban is alkalmazták 1967-től. Típusszáma. TM 50 A. Asztali bakelitházas készülék fém alaplemezzel. Alkatrészei nyomtatott áramköri panelra vannak felszerelve. A csengő 2 tekercses és 2 harangos, a nagyobb harang a kisebben van, közötte a kalapács. A hangerőt állítógombbal lehet szabályozni. Az automata átváltót 2 egymástól független bontógomb mozgatja, ez a megbízhatóságot növeli. Az induktor teljesen zárt. A kézibeszélő szintén bakelit, cserélhető dobozmikrofonnal és dobozhallgatóval. Az 5 erű zsinór műanyag szigetelésű.
12059.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00

Táncoló Ganésa. Bronz, Kína, 20. sz. első fele, jelzés nélkül, hibátlan, m: 8,5 cm
12060.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

12061.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Bauhaus ezüstözött szervírozótálca. Jelzett, kopással, üvegbetéttel, 57x14 cm
12062.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

cca 1900 Kínaizáló falitextil. Kis sérülésekkel, hátoldalon foltokkal cca 180x42 cm
12063.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Sörnyitó, vízilóagyarból faragott nyéllel, faragott víziló mintákkal, jelzett, h: 21 cm
12064.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Ónix gyertyatartó pár. Faragott zöld ónix, csavart oszlopokkal, jelzés nélkül, kis pattogzással, egyik darab restaurált, m: 19,5 cm
12065.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft