Műtárgyak, antikvitás Tételek száma: 196
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3102839
12026
462
30000
Antique
Antik gyógyszerész ládika. Gyógyszeres üvegcsékkel, csiszolt üvegdugóval, feliratos. XIX. sz vége. Políturozott fa ládikában, kulcsa is megvan. 28x23x18 cm 3057479
12027
462
4800
Antique
Antik, XIX. századi fotóalbum, bőrkötésben, sarkaiban réz veretekkel, belső kötéstáblán Bausek Péter, Pest 1870 körüli céges címkével, sérült gerinccel, kopott borítóról egy veret hiányzik, fotók nélkül, 30x22x3,5 cm 3101598
12028
462
Antique
Ötágú gyertyatartó. Bronzírozott fém, ónix részekkel. Három oroszlánkörmös lábon, kopással, m: 37 cm 3102407
12029
462
Antique
Szíriai damaszkuszi dísztál. Részben ónozott réz, poncolt mintákkal, jelzés nélkül, kis kopással, d: 30 cm 3103053
12030
462
Antique
Olvashatatlan jelzéssel, feltehetően koreai alkotó, XX. sz. második fele: Tigris. Selyemkép. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 43,5x58 cm. 3103453
12031
462
Antique
2 db kínai cloisson technikájú réz váza. 17 cm 3103472
12032
462
Antique
Katotaszegi hímzett falvédő 190x60 cm 3103162
12033
462
Antique
Antik betétes vasaló. Bronz, figurális díszítéssel 20x18 cm 3103160
12034
462
Antique
Olajmécses tartó. Bronz XVIII. sz. 13 cm 3103157
12035
462
Antique
Réz kolomp, antik XIX. sz. d: 10 cm 3103150
12036
462
14000
Antique
Empire stílusú asztali lámpa. Réz testtel, porcelán foglalattal, búrával, működő, jó állapotban., 47 cm 3103420
12037
462
Antique
Tükör, olasz stílusú fa képkeretben, részben aranyozott, kis sérüléssel, összességében jó állapotban, 94x74 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE! Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft