Műtárgyak, antikvitás Tételek száma: 196
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3081513
12078
462
Antique
Murano kristály tükör, cca 1940, támasztós, kopással, m: 28 cm 3081504
12079
462
4800
Antique
Szecessziós bronz névjegykártyatartó. Nőfigurát és legyezőt magába foglaló kompozícióval, jelzés nélkül, 16x12 cm 3081698
12080
462
4800
Antique
Lempereur & Bernard Liege réz petróleumlámpa, elektromosnak átszerelve, jelzett, kopott, m: 29 cm 3082148
12081
462
Antique
Antik diótörő, mókus figurával díszített, fa talapzaton, h: 19 cm 2810181
12082
462
14000
Antique
Kecske szőrme, kis kopásokkal, 126x80 cm 2810176
12083
462
14000
Antique
Juh szőrme, kis kopásokkal, 100x70 cm 2781491
12084
462
9500
Antique
Kora. Afrikai hangszer. Sérülésekkel, h: 47 cm 2970507
12085
462
Antique
Réz karnis, függönytartó 190 cm, d:2,5 cm 3004372
12086
462
19000
Antique
Art deco alpakka kávés készlet 3 db kiöntő és egy tálca 40x33 cm Jelzett 3032968
12087
462
Antique
Savoy csillár 4+1 égős, új állapotban, bontatlan eredeti dobozában d: kb 45 cm hibátlan búrákkal 3063118
12088
462
Antique
Antik réz hajólámpa búra nélkül 28 cm 3086661
12089
462
Antique
Antik gipsz figurális táncrendtartó. Feketére mázolt, jelzett, kis kopással, osztrák vagy német, m: 28,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft