Műtárgyak, antikvitás Tételek száma: 196
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3107484
12066
462
Antique
Fa szálváza, berakott ezüst (Ag) mintával. India, XX. sz első fele, jelzés nélkül, m: 13 cm 3108352
12067
462
Antique
Würtzné Szentirmai Klára: Piéta. Textilkép, jelzés nélkül, 43x36 cm 3108152
12068
462
Antique
Cyránski (Cziránszki) Mária (1940-2018): Anya gyermekével. Bronz falikép fa keretben. Jelzett, képcsarnok címkével, 26x17 cm, kerettel 35x25 cm 3108154
12069
462
Antique
Cyránski (Cziránszki) Mária (1940-2018): Kismama. Bronz falikép fa keretben. Jelzett, képcsarnok címkével, 26x17 cm, kerettel 35x25 cm 3108679
12070
462
50000
Antique
Teknősön álló darumadár szobor pár. cca 1900, Távol-Kelet, bronz, jelzés nélkül, m: 39 cm 3111564
12071
462
Antique
Christofle vastagon ezüstözött alpakka asztalközép. Jelzett, kopásokkal, némi ütődésnyommal, d: 34,5 cm 3108732
12072
462
Antique
Keleti tusrúdtartó doboz. Fa, réz berakással és szerelékkel, h: 17,5 cm 3108792
12073
462
Antique
Rózsamárvány fedeles szivartartó edény. Jelzés nélkül, hibátlan, d: 11 cm, m: 20 cm 2988299
12074
462
Antique
Antik faragott csillár, kétrétegű tejüveg búrákkal, búrák nélkül d: 75 cm, CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL/ONLY PERSONAL COLLECTION 3102206
12075
462
Antique
Ezüstözött réz tálca. Kopással Ick jelzéssel 35x24 cm XX. sz. eleje 2926064
12076
462
Antique
Lechner Ödön (1845-1914): Az iparművészeti múzeum főlécsőházának szecessziós kerámia korlát dísze. Korabeli másolat. Gipsszel javított m: 51 cm 3057176
12077
462
Antique
Mongol levesfőző edény. Kína, cca 1960, réz, jelzett, kopással, m: 39 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft