https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Antique

Number of items: 293

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Antik ezüstözött réz díszdoboz, fa béléssel, levélmintás keret alakú díszítéssel, jelzéssel, kopással, 12x11x6 cm
11998.

Antik ezüstözött réz díszdoboz, fa béléssel, levélmintás keret alakú díszítéssel, jelzéssel, kopással, 12x11x6 cm

 
The item is not available
Starting price:
8 500 HUF
23,29
EUR
,
25,37
USD
Number of bids:
0
Antik üvegbetétes réz gyümölcskínáló, körben áttört- és gyümölcsmintákkal díszítve, pótolt üvegbetéttel, m: 18,5 cm
11999.

Antik üvegbetétes réz gyümölcskínáló, körben áttört- és gyümölcsmintákkal díszítve, pótolt üvegbetéttel, m: 18,5 cm

 
The item is not available
Starting price:
14 000 HUF
38,36
EUR
,
41,79
USD
Number of bids:
0
Antik üvegbetétes háromágú gyertyatartó, jelzés nélkül, kis kopással, m: 29 cm
12000.

Antik üvegbetétes háromágú gyertyatartó, jelzés nélkül, kis kopással, m: 29 cm

 
The item is not available
Starting price:
16 000 HUF
43,84
EUR
,
47,76
USD
Number of bids:
0
Szecessziós háromágú gyertyatartó, levélmotívumokkal díszített, jelzés nélkül, kis kopással, m: 32 cm
12001.

Szecessziós háromágú gyertyatartó, levélmotívumokkal díszített, jelzés nélkül, kis kopással, m: 32 cm

 
The item is not available
Starting price:
18 000 HUF
49,32
EUR
,
53,73
USD
Number of bids:
0
cca 1920-1930 Varga János bronzműves Debreczen bronz falilámpa kar, ritka, óriáskagylóból faragott ellenzővel. Jelzett, restaurálás nyomaival, 16x16x16 cm
12002.

cca 1920-1930 Varga János bronzműves Debreczen bronz falilámpa kar, ritka, óriáskagylóból faragott ellenzővel. Jelzett, restaurálás nyomaival, 16x16x16 cm

 
The item is not available
Starting price:
16 000 HUF
43,84
EUR
,
47,76
USD
Number of bids:
0
Fatörzsön játszó medvebocsok. Antik öntött vas váza medve figurális díszítéssel, királykék színű üvegbetéttel. Jelzéssel, kopással, m: 20 cm
12003.

Fatörzsön játszó medvebocsok. Antik öntött vas váza medve figurális díszítéssel, királykék színű üvegbetéttel. Jelzéssel, kopással, m: 20 cm

 
Sold
Starting price:
18 000 HUF
49,32
EUR
,
53,73
USD
Number of bids:
1
Art deco króm és üveg egyes falikar,újszerű kromozással,tejüveg gyertya alakú foglalat,új kábelezéssel,falra akasztóval,jelzés nélkül  M 23cm
12004.

Art deco króm és üveg egyes falikar,újszerű kromozással,tejüveg gyertya alakú foglalat,új kábelezéssel,falra akasztóval,jelzés nélkül M 23cm

 
The item is not available
Starting price:
14 000 HUF
38,36
EUR
,
41,79
USD
Number of bids:
0
Asztali lámpa Antik nikkelezett szec/art deco női alak tart feje felett nagy méretű mattfehér gömb üveg lámpabúrát, új kábelezéssel M50cm Talp 16cm
12005.

Asztali lámpa Antik nikkelezett szec/art deco női alak tart feje felett nagy méretű mattfehér gömb üveg lámpabúrát, új kábelezéssel M50cm Talp 16cm

 
The item is not available
Starting price:
26 000 HUF
71,23
EUR
,
77,61
USD
Number of bids:
0
Antik aufsatz asztalközép, szürke fém kerek talpon 3 csikozott tömör üveg oszlopon felső tartóba készített Eredeti-finoman csiszolt (apró csorbával) nagyméretű (24.5cm Átm.)kínáló tállal. historizáló stílus, polírozott test, patinás talp, kopásokkal 23x11 cm
12006.

Antik aufsatz asztalközép, szürke fém kerek talpon 3 csikozott tömör üveg oszlopon felső tartóba készített Eredeti-finoman csiszolt (apró csorbával) nagyméretű (24.5cm Átm.)kínáló tállal. historizáló stílus, polírozott test, patinás talp, kopásokkal 23x11 cm

 
The item is not available
Starting price:
15 000 HUF
41,10
EUR
,
44,78
USD
Number of bids:
0
Antik üvegbetétes asztalközép kínáló, oroszlán mancsos lábakon, bronz, üveg, csorbával, d: 21 cm, m: 12 cm
12007.

Antik üvegbetétes asztalközép kínáló, oroszlán mancsos lábakon, bronz, üveg, csorbával, d: 21 cm, m: 12 cm

 
The item is not available
Starting price:
18 000 HUF
49,32
EUR
,
53,73
USD
Number of bids:
0
London 1920 replika réz távcső, tokjában, h: 16 cm
12008.

London 1920 replika réz távcső, tokjában, h: 16 cm

 
The item is not available
Starting price:
10 000 HUF
27,40
EUR
,
29,85
USD
Number of bids:
0
Cca. 1940-50. Katonai írógép, doboz sérült, írógép kifogástalan hibátlan állapotban.
12009.

Cca. 1940-50. Katonai írógép, doboz sérült, írógép kifogástalan hibátlan állapotban.

 
Sold
Starting price:
5 000 HUF
13,70
EUR
,
14,93
USD
Number of bids:
1

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment