Antique

Number of items: 293

Lornyon, díszes szaru kerettel, ezüst berakással, + régi zsidó kipa
12047.

3 000 HUF
11
Márvány sakk, 12x12 cm
12048.

Márvány sakk, 12x12 cm

7 000 HUF
18,92
20,59
Elefántos, asztali dísz, csont, fatalapzaton, h: 20 cm
12049.

3 000 HUF
Régi tibeti thangka, kézzel festett, üvegezett keretben, 27x23 cm
12050.

17 000 HUF
45,95
50,00
Ónix kagyló formájú ékszertartó, minimális kopottsággal, 17x14x7 cm
12051.

3 600 HUF
9,73
10,59
Számzáras bőr koffer, jó állapotban, 45x34x21 cm
12052.

8 000 HUF
Régi levélmérleg, tálca nélkül, jelzett, sérült, m: 17 cm
12053.

1 600 HUF
Szecessziós ezüstözött csésze alátéttel. Gilosált díszítéssel, csomózott kötelet formázó csészefüllel, jelzéssel, kopással, d: 11 cm, m: 7 cm
12054.

3 000 HUF
Tevan Margit (1901-1978): Iparművész fém doboz, plasztikus figurális díszítéssel. Réz, jelzett, kopással 11x8x3 cm
12055.

10 000 HUF
27,03
29,41
Antik faragott fali dísz. Kis hiánnyal. 27x40 cm
12056.

6 000 HUF
Szeccesziós kétkarú ón gyertyatartó,korának megfelelő állapotban, bronz kerek talpon. 25 cm
12057.

14 000 HUF
37,84
41,18
Art deco asztali tolltartó, mechanikus fémházas öröknaptárral, márvány talpon, 2 tollal, jelzés nélkül, 24x85 cm
12058.

9 000 HUF
24,32
26,47

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF