Antique

Number of items: 293

12059.

16 000 HUF
43,24
47,06
Art deco hamuzó. Elegáns asztali hamuzó, ezüstözött alpakka, emelvényen, szolid mintájú gyufatartóval, téglalap test, fa talpon, korának megfelelő kopásokkal. Szép állapotban. m: 16 cm, d: 10x 11 cm
12060.

5 500 HUF
14,86
16,18
Antik kosárka. Közepes méretű fém füles kosárka, ovális, körben leveles díszítéssel, belevaló üvegbetéttel (kis csorbával), jelzés nélkül, diszkrét patinás ezüstözés, korának megfelelő szép állapotban. m: 16 cm d: 15x8 cm
12061.

4 800 HUF
12,97
14,12
12062.

4 800 HUF
12,97
14,12
3 darabos írószer tétel. Antik 4-es asztali tolltartó, réz, patinás, kopott ;modern asztali öröknaptár, műanyag; vintage hattyú alakú hegyező, műanyag, kopott, acél vágóél rozsdás, Made in Poland
12063.

3 darabos írószer tétel. Antik 4-es asztali tolltartó, réz, patinás, kopott ;modern asztali öröknaptár, műanyag; vintage hattyú alakú hegyező, műanyag, kopott, acél vágóél rozsdás", Made in Poland"

4 000 HUF
Antik gyertyatartó. Antik asztali Art-deco stílusú krómozott kétkarú gyertyatartó, kerek talpon, szép fényes állapotban. Jelzés nélkül. m: 25 cm d: 11.5 cm
12064.

7 500 HUF
20,27
22,06
Antik gyufatartó. Asztali tömör bronz szecessziós, kagyló alakú gyufásdoboztartó és hamuzó,virágmintás ezüstözés nyomaival, Jelzett:GESCHÜTZT Real Bronce vésettel.korának megfelelő állapotban. 16,5x12,5 cm
12065.

7 000 HUF
18,92
20,59
12066.

12 000 HUF
32,43
35,29
12067.

12 000 HUF
32,43
35,29
12068.

12 000 HUF
32,43
35,29
Virágot formázó falikar. Réz, fa talapzattal, fodros tejüveg búrával, 40x36 cm
12069.

12 000 HUF
32,43
35,29
12070.

8 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF