https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Antique

Number of items: 293

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Antik ón díszkulcs, Copia felirattal, kopással, h: 20,5 cm
12010.

Antik ón díszkulcs, Copia felirattal, kopással, h: 20,5 cm

 
The item is not available
Starting price:
3 400 HUF
9,19
EUR
,
10,00
USD
Number of bids:
0
MKP III. Kongresszusa 1946 feliratos fém vasúti sín rögzítő, kopással, 11 x 8,5 cm
12011.

MKP III. Kongresszusa 1946 feliratos fém vasúti sín rögzítő, kopással, 11 x 8,5 cm

 
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
16,22
EUR
,
17,65
USD
Number of bids:
0
Szabóné Tóth Hilda (?-?): Virágcsendélet. Tűzzománc, rézlemez, jelzett, fa keretben, paszpartuban,30x10 cm.
12012.

Szabóné Tóth Hilda (?-?): Virágcsendélet. Tűzzománc, rézlemez, jelzett, fa keretben, paszpartuban,30x10 cm.

 
The item is not available
Starting price:
32 000 HUF
86,49
EUR
,
94,12
USD
Number of bids:
0
Szabóné Tóth Hilda (?-?): Merengő. Tűzzománc, rézlemez, jelzett, fa keretben, paszpartuban, 20x10 cm.
12013.

Szabóné Tóth Hilda (?-?): Merengő. Tűzzománc, rézlemez, jelzett, fa keretben, paszpartuban, 20x10 cm.

 
The item is not available
Starting price:
38 000 HUF
102,70
EUR
,
111,76
USD
Number of bids:
0
Banklámpa, működik, hibátlan, m: 33 cm
12015.

Banklámpa, működik, hibátlan, m: 33 cm

 
The item is not available
Starting price:
20 000 HUF
54,05
EUR
,
58,82
USD
Number of bids:
0
Négyoszlopos fa posztamens, hibátlan, d: 32 mm, m: 66 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLYPERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
12016.

Négyoszlopos fa posztamens, hibátlan, d: 32 mm, m: 66 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLYPERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!

 
The item is not available
Starting price:
20 000 HUF
54,05
EUR
,
58,82
USD
Number of bids:
0
Ezüstözött markolatú 12 db kés, jelzés nélkül, kopott, korrodált, dobozban, h:25cm.
12017.

Ezüstözött markolatú 12 db kés, jelzés nélkül, kopott, korrodált, dobozban, h:25cm.

 
The item is not available
Starting price:
15 000 HUF
40,54
EUR
,
44,12
USD
Number of bids:
0
Aranyozott keretes tükör. Műanyag öntvény 77x45 cm
12018.

Aranyozott keretes tükör. Műanyag öntvény 77x45 cm

 
The item is not available
Starting price:
9 000 HUF
24,32
EUR
,
26,47
USD
Number of bids:
0
Jelzés nélkül: Hölgy. Domborított rézlemez. Falra akasztható. 35x18cm
12019.

Jelzés nélkül: Hölgy. Domborított rézlemez. Falra akasztható. 35x18cm

 
The item is not available
Starting price:
11 000 HUF
29,73
EUR
,
32,35
USD
Number of bids:
0
Bőrdíszműves tükör, fali dísz. akasztó, és egyéb berendezési tárgyak. Tükör: d: 30 cm
12020.

Bőrdíszműves tükör, fali dísz. akasztó, és egyéb berendezési tárgyak. Tükör: d: 30 cm

 
The item is not available
Starting price:
7 000 HUF
18,92
EUR
,
20,59
USD
Number of bids:
0
Indiai zománcozott, virágmintás réz váza, jelzés nélkül, kis kopásokkal, m: 18,5 cm
12021.

Indiai zománcozott, virágmintás réz váza, jelzés nélkül, kis kopásokkal, m: 18,5 cm

 
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
21,62
EUR
,
23,53
USD
Number of bids:
0
Réz lámpa, működik, ernyővel, m: 37 cm
12022.

Réz lámpa, működik, ernyővel, m: 37 cm

 
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
21,62
EUR
,
23,53
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment