Antique

Number of items: 293

Festett üveg petróleumlámpa, nem hozzáillő búrával, jelzés nélkül, kopással, m: 45 cm
11985.

3 200 HUF
8,65
9,41
11986.

15 000 HUF
40,54
44,12
Vígh Ferenc (1881-1948): Áhítat. Kerámia, alján lepattanások, jelzett, m: 40 cm
11987.

28 000 HUF
75,68
82,35
Isteni Irgalmasság. Falevél. 20x13 cm
11988.

3 200 HUF
8,65
9,41
Gazdagon díszített szír tőr, üvegezett keretben, h: 36 cm
11989.

20 000 HUF
54,05
58,82
Marija Kalajzic: Diakovári / Dakovói székesegyház. Tűzzománc, rézlemez. Jelzett, sorszámozott. keretben. Külső méret 19x21 cm
11990.

1 200 HUF
Antik óralánc, zománcozott címeres motívummal, h: 24 cm
11991.

9 500 HUF
25,68
27,94
Antik óralánc, zománcos ornamentikával, h: 33 cm
11992.

9 500 HUF
25,68
27,94
Mutatós bordó korall nyelű kis nagyító(átm.6cm), a nagyító foglalata újszerű,fém szerelékkel ,nyél kopásokkal M18x6 cm
11993.

14 000 HUF
37,84
41,18
Régi bronz csillár, jó állapotban, d: 75 cm
11994.

8 000 HUF
Antik kínai mérleg, hiányos, elefánt mintás faragott fa tartóban, 31 x 16 cm
11996.

5 000 HUF
Art deco alpakka doboz, fa betéttel, kopással, 17x12x3,5 cm
11997.

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF