16 000 HUF
43,24 EUR, 47,06 USD
cca 1920-1930 Varga János bronzműves Debreczen bronz falilámpa kar, ritka, óriáskagylóból faragott ellenzővel. Jelzett, restaurálás nyomaival, 16x16x16 cm