1916. "Károly-csapatkereszt" Zn kitüntetés modern mellszalagon, peremén "HMA" gyártói jelzéssel T:XF kis patina /
Hungary 1916. "Charles Troop Cross" Zn decoration with modern ribbon, with "HMA" maker's mark on the edge C:XF small patina
NMK 295.
1916. "A Polgári Hadi Érdemkereszt II. osztálya" zománcozott és aranyozott, jelzett Ag kitüntetés eredeti dísztokban, "GM" és "A""A" gyártói jelzés a tűn T:AU
Hungary 1916. "War Cross for Civil Merit, IInd Class" enamelled and gold plated, hallmarked Ag decoration with "GM" and "A""A" makers mark, in orginal case C:XF
NMK.: 289.
1916. "A Polgári Hadi Érdemkereszt III. osztálya" zománcozott, jelzett Ag kitüntetés, a hátlapon a tűn "AN" és "A""A" jelzések (46x46mm) T:AU
Hungary 1916. "War Cross for Civil Merit, IIIrd Class" enamelled, hallmarked Ag decoration, with "AN" and "A""A" maker's mark on the on the needle (46x46mm) C:AU NMK 290.
1916. "A Katonai Érdemkereszt III. Osztálya hadidíszítménnyel és kardokkal" fülön jelzett, zománcozott Ag kitüntetés mellszalagon, eredeti "V. Mayers Söhne" adományozói tokban T:AU viselésből eredő kis zománchibákkal / Hungary 1916. "Military Merit Cross, 3rd Class with war decoration" enamelled Ag decoration on ribbon, hallmarked on the ring, in original "V. Mayers Söhe" case C:AU with small enamel errors caused by wearing
NMK 175.
1917. "Károly Ezüst Vitézségi Érem II. osztálya" peremen jelzett Ag kitüntetés eredeti mellszalagon. Szign.: Kautsch T:AU,XF
Hungary 1917. "Silver Gallantry Medal, 2nd Class" Ag decoration, hallmark on edge with original ribbon. Sign.: Kautsch C:AU,XF
NMK.: 306.
1917. "Károly Ezüst Vitézségi Érem II. osztálya" hadifém kitüntetés mellszalaggal T:XF
Hungary 1917. "Silver Medal for Bravery 2nd class" war metal decoration with ribbon C:XF
1917. "Károly Ezüst Vitézségi Érem II. osztálya" peremen jelzett Ag kitüntetés eredeti mellszalagon. Szign.: Kautsch T:XF,VF
Hungary 1917. "Silver Gallantry Medal, 2nd Class" Ag decoration, hallmark on edge with original ribbon. Sign.: Kautsch C:XF,VF
NMK.: 306.