Military

Number of items: 173

33196.

20 000 HUF
54,05
58,82
1916. Károly-csapatkereszt Zn kitüntetés mellszalagon, peremén W8A gyártói jelzéssel T:XF kissé kopott, viseltes szalag /  Hungary 1916. Charles Troop Cross Zn decoration on ribbon, with W8A makers mark on the edge C:XF worn ribbon NMK 295.
33197.

1916. "Károly-csapatkereszt" Zn kitüntetés mellszalagon, peremén "W8A" gyártói jelzéssel T:XF kissé kopott, viseltes szalag / Hungary 1916. "Charles Troop Cross" Zn decoration on ribbon, with "W8A" makers mark on the edge C:XF worn ribbon NMK 295.

4 200 HUF
11,35
12,35
1916. Károly-csapatkereszt Zn kitüntetés eredeti, sérült mellszalagon T:XF,VF patina / Hungary 1916. Charles Troop Cross Zn decoration with original, but damaged ribbon C:XF,VF patina NMK 295.
33198.

1916. "Károly-csapatkereszt" Zn kitüntetés eredeti, sérült mellszalagon T:XF,VF patina / Hungary 1916. "Charles Troop Cross" Zn decoration with original, but damaged ribbon C:XF,VF patina NMK 295.

3 000 HUF
14
1916. Károly-csapatkereszt Zn kitüntetés eredeti mellszalagon T:AU / Hungary 1916. Charles Troop Cross Zn decoration with original ribbon C:AU NMK 295.
33199.

1916. "Károly-csapatkereszt" Zn kitüntetés eredeti mellszalagon T:AU / Hungary 1916. "Charles Troop Cross" Zn decoration with original ribbon C:AU NMK 295.

5 000 HUF
1916. Károly-csapatkereszt Zn kitüntetés modern mellszalagon, peremén HMA gyártói jelzéssel T:XF kis patina /  Hungary 1916. Charles Troop Cross Zn decoration with modern ribbon, with HMA makers mark on the edge C:XF small patina  NMK 295.
33200.

1916. "Károly-csapatkereszt" Zn kitüntetés modern mellszalagon, peremén "HMA" gyártói jelzéssel T:XF kis patina / Hungary 1916. "Charles Troop Cross" Zn decoration with modern ribbon, with "HMA" maker's mark on the edge C:XF small patina NMK 295.

5 000 HUF
1916. A Polgári Hadi Érdemkereszt II. osztálya zománcozott és aranyozott, jelzett Ag kitüntetés eredeti dísztokban, GM és AA gyártói jelzés a tűn T:AU  Hungary 1916. War Cross for Civil Merit, IInd Class enamelled and gold plated, hallmarked Ag decoration with GM and AA makers mark, in orginal case C:XF  NMK.: 289.
33201.

1916. "A Polgári Hadi Érdemkereszt II. osztálya" zománcozott és aranyozott, jelzett Ag kitüntetés eredeti dísztokban, "GM" és "A""A" gyártói jelzés a tűn T:AU Hungary 1916. "War Cross for Civil Merit, IInd Class" enamelled and gold plated, hallmarked Ag decoration with "GM" and "A""A" makers mark, in orginal case C:XF NMK.: 289.

95 000 HUF
256,76
279,41
1916. A Polgári Hadi Érdemkereszt III. osztálya zománcozott, jelzett Ag kitüntetés, a hátlapon a tűn AN és AA jelzések (46x46mm) T:AU Hungary 1916. War Cross for Civil Merit, IIIrd Class enamelled, hallmarked Ag decoration, with AN and AA makers mark on the on the needle (46x46mm) C:AU NMK 290.
33202.

1916. "A Polgári Hadi Érdemkereszt III. osztálya" zománcozott, jelzett Ag kitüntetés, a hátlapon a tűn "AN" és "A""A" jelzések (46x46mm) T:AU Hungary 1916. "War Cross for Civil Merit, IIIrd Class" enamelled, hallmarked Ag decoration, with "AN" and "A""A" maker's mark on the on the needle (46x46mm) C:AU NMK 290.

95 000 HUF
256,76
279,41
1916. A Katonai Érdemkereszt III. Osztálya hadidíszítménnyel és kardokkal fülön jelzett, zománcozott Ag kitüntetés mellszalagon, eredeti V. Mayers Söhne adományozói tokban T:AU viselésből eredő kis zománchibákkal / Hungary 1916. Military Merit Cross, 3rd Class with war decoration enamelled Ag decoration on ribbon, hallmarked on the ring, in original V. Mayers Söhe case C:AU with small enamel errors caused by wearing  NMK 175.
33203.

1916. "A Katonai Érdemkereszt III. Osztálya hadidíszítménnyel és kardokkal" fülön jelzett, zománcozott Ag kitüntetés mellszalagon, eredeti "V. Mayers Söhne" adományozói tokban T:AU viselésből eredő kis zománchibákkal / Hungary 1916. "Military Merit Cross, 3rd Class with war decoration" enamelled Ag decoration on ribbon, hallmarked on the ring, in original "V. Mayers Söhe" case C:AU with small enamel errors caused by wearing NMK 175.

180 000 HUF
486,49
529,41
1917. Arany Vitézségi Érem korabeli, öntött, aranyozott bronz kitüntetés, eredeti kopott mellszalagon T:XF  Hungary 1917. Golden Gallantry Medal contemporary (WWI) cast, gilt bronze decoration, on original, but worn ribbon C:XF  NMK 298.
33204.

1917. "Arany Vitézségi Érem" korabeli, öntött, aranyozott bronz kitüntetés, eredeti kopott mellszalagon T:XF Hungary 1917. "Golden Gallantry Medal" contemporary (WWI) cast, gilt bronze decoration, on original, but worn ribbon C:XF NMK 298.

90 000 HUF
243,24
264,71
1917. Károly Ezüst Vitézségi Érem II. osztálya peremen jelzett Ag kitüntetés eredeti mellszalagon. Szign.: Kautsch T:AU,XF Hungary 1917. Silver Gallantry Medal, 2nd Class Ag decoration, hallmark on edge with original ribbon. Sign.: Kautsch C:AU,XF  NMK.: 306.
33205.

1917. "Károly Ezüst Vitézségi Érem II. osztálya" peremen jelzett Ag kitüntetés eredeti mellszalagon. Szign.: Kautsch T:AU,XF Hungary 1917. "Silver Gallantry Medal, 2nd Class" Ag decoration, hallmark on edge with original ribbon. Sign.: Kautsch C:AU,XF NMK.: 306.

9 000 HUF
24,32
26,47
1917. Károly Ezüst Vitézségi Érem II. osztálya hadifém kitüntetés mellszalaggal T:XF Hungary 1917. Silver Medal for Bravery 2nd class war metal decoration with ribbon C:XF
33206.

1917. "Károly Ezüst Vitézségi Érem II. osztálya" hadifém kitüntetés mellszalaggal T:XF Hungary 1917. "Silver Medal for Bravery 2nd class" war metal decoration with ribbon C:XF

12 000 HUF
32,43
35,29
1917. Károly Ezüst Vitézségi Érem II. osztálya peremen jelzett Ag kitüntetés eredeti mellszalagon. Szign.: Kautsch T:XF,VF  Hungary 1917. Silver Gallantry Medal, 2nd Class Ag decoration, hallmark on edge with original ribbon. Sign.: Kautsch C:XF,VF NMK.: 306.
33207.

1917. "Károly Ezüst Vitézségi Érem II. osztálya" peremen jelzett Ag kitüntetés eredeti mellszalagon. Szign.: Kautsch T:XF,VF Hungary 1917. "Silver Gallantry Medal, 2nd Class" Ag decoration, hallmark on edge with original ribbon. Sign.: Kautsch C:XF,VF NMK.: 306.

9 000 HUF
24,32
26,47

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF