95 000 HUF
1916. "A Polgári Hadi Érdemkereszt II. osztálya" zománcozott és aranyozott, jelzett Ag kitüntetés eredeti dísztokban, "GM" és "A""A" gyártói jelzés a tűn T:AU Hungary 1916. "War Cross for Civil Merit, IInd Class" enamelled and gold plated, hallmarked Ag decoration with "GM" and "A""A" makers mark, in orginal case C:XF NMK.: 289.