1917. "Károly Ezüst Vitézségi Érem II. osztálya" peremen jelzett Ag kitüntetés modern mellszalagon. Szign.: Kautsch T:2- patina, ph.
Hungary 1917. "Silver Gallantry Medal, 2nd Class" Ag decoration with hallmark on the edge, on modern ribbon. Sign.: Kautsch C:VF patina, edge error
NMK: 306.
1918. "Sebesültek Érme" Zn kitüntetés egy sebesülés után járó - mellszalaggal, amit rávarrtak egy modern Hadiérem szalagra. Szign.: R. Placht T:XF sérült szalag
Hungary 1918. "Wound Medal" Zn decoration with 1st time wound ribbon, which was sewn onto a modern Military Medal ribbon. Sign.: R. Placht C:XF demaged ribbon
NMK 328.
1918. "Sebesültek Érme" Zn kitüntetés egy sebesülés után járó mellszalaggal. Szign.: R. Placht T:XF oxidáció Hungary 1918. "Wound Medal" Zn decoration with ribbon after one wounds. Sign.: R. Placht C:XF oxidation NMK 328.
1918. "Sebesültek Érme" Zn kitüntetés egy sebesülés után járó mellszalaggal. Szign.: R. Placht T:XF Hungary 1918. "Wound Medal" Zn decoration with ribbon after one wounds. Sign.: R. Placht C:XF NMK 328.
1918. "Sebesültek Érme" Zn kitüntetés két sebesülés után járó mellszalaggal. Szign.: R. Placht T:XF,VF oxidáció
Hungary 1918. "Wound Medal" Zn decoration with ribbon after two wounds. Sign.: R. Placht C:XF,VF corrosion NMK 328.
1918. "Sebesültek Érme" Zn kitüntetés, modern - három sebesülés után járó - mellszalaggal, peremén "1918 - W(6?)A" beütéssel. Szign.: R. Placht T:XF kis oxidáció
Hungary 1918. "Wound Medal" Zn decoration with modern ribbon - for the 3rd time wound, with "1918 - W(6?)A" mark on the edge. Sign.: R. Placht C:XF small corrosion
NMK 328.
1918. "Sebesültek Érme" cink kitüntetés, modern - ötödik sebesülés után járó - mellszalaggal. Szign.: R. Placht T:XF kis oxidáció
Hungary 1918. "Wound Medal" zinc decoration with modern ribbon - for the fifth time wound. Sign.: R. Placht C:XF small corrosion
NMK 328.