1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" Al emlékérem mellszalag nélkül és fül nélkül. Szign.: Berán T:F karc, ph. Hungary 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" Al medal without ribbon and ear. Sign.: Berán C:F scratched, edge error NMK 428.
1941. "Délvidéki Emlékérem" ezüstözött Zn emlékérem mellszalagon. Szign.: BERÁN L. T:AU
Hungary 1941. "Commemorative Medal for the Return of Southern Hungary" Zn medal with ribbon. Sign: BERÁN L. C:AU
NMK 429
1941. "Délvidéki Emlékérem" Zn emlékérem mellszalag nélkül. Szign.: BERÁN L. T:VF oxidáció, sérült fül Hungary 1941. "Commemorative Medal for the Return of Southern Hungary" Zn medal without ribbon. Sign: L. BERÁN C:VF oxidation, damaged ear NMK 429.
1941. "Délvidéki Emlékérem" Zn emlékérem modern mellszalagon. Szign.: BERÁN L. T:AU kis oxidáció
Hungary 1941. "Commemorative Medal for the Return of Southern Hungary" Zn medal with modern ribbon. Sign: BERÁN L. C:AU slight corrosion
NMK 429
1948. "48-as Díszérem" zománcozott bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:AU,XF kis zománchiba
Hungary 1948. "Medal of Honour commemorating 1848-1849" enamelled bronze decoration without ribbon C:AU,XF small enamel error
NMK 528.
1951. "Közbiztonsági Érem ezüst fokozata a rendőrség tagjai részére" ezüstözött bronz kitüntetés mellszalagon + "Közbiztonsági Érem arany fokozata a rendőrség tagjai részére" aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon (durva zománchiba) T:AU,VF NMK 550, 551
1957. "Kiváló Szolgálatért Érdemérem" aranyozott, zománcozott kitüntetés, mellszalagon, szalagsávon miniatűrrel, eredeti tokban T:AU
Hungary 1957. "Distinguished Service Medal" gilt, enamelled decoration with ribbon, miniature ribbon and miniature, in original case C:AU
NMK 614.