Hofi Géza élete és pályafutása 1936-2002. Szerk.: P. Török Margit Anna. Bp., 2003, Hungaroton Records Kft. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Szlovenszkói magyar írók antológiája. II-IV. köt. (I. köt. hiányzik). Szerk.: Dallos István és Mártonvölgyi László. Nyitra, 1937, Lőwy Antal és Fiai-ny. Kiadói papírkötés, vegyes állapotban, felvágatlan lapokkal, a II. kötet borítóján szakadás, a IV. kötet sérült, szétváló állapotban.
Magyar versek könyve. Szerk., bevezetéssel, és jegyzet-szótárral ellátta: Horváth János. Bp., 1937., Magyar Szemle. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, hiányzó szennylappal, benne a "M. Kir. Vallás- és Közoktatásügyi Miniszer ajándéka" címkével.
Prosper Mérimée összes regényei és elbeszélései. A Kettős félreértés c. elbeszélést Gyergyai Albert, a többi művet Réz Ádám fordította. Helikon Klasszikusok. Bp., 1967., Magyar Helikon. Kiadói aranyozott egészbőr-kötés, kiadói műanyag védőborítóban. Számozott (172./1800) példány.
Sebestyén Gyula: Regös-énekek. Szerk.: Dr. - -. [Magyar Népköltési Gyűjtemény IV. köt.] Bp.,1902, Athenaeum, XV+376 p. + IV (fekete-fehér képtáblák) t. Korabeli szecessziós, festett, illusztrált egészvászon-kötés, kopott borítóval.
Szép Ernő: Valentine. Regény. Zádor István rajzaival. Bp., 1927, Singer és Wolfner, 231 p. Első kiadás. Számos szövegközi illusztrációval. Átkötött félvászon-kötésben, az eredeti illusztrált elülső papírborító bekötve.
Takács Tibor: Isten molnára. Versek. Bp., 2003., Bíró Family. Kiadói papírkötés.
A szerző, Takács Tibor (1927-2014) Táncsics Mihály-díjas író, költő, újságíró által, autográf verssel DEDIKÁLT példány, a vers a könyvben nem szerepel.
A nyomtatott könyv díszítése. I. Fametszet. A Magyar Bibliophil Társaság negyedik kiállítása. Budapest, 1923. május - szeptember. Orsz. Magyar Iparművészeti Múzeum. Rendezte Majovszky Pál. Felvinczi Takács Zoltán előszavával. Bp., 1923., Amicus, (Pápai Ernő-ny.), 91 p. Számos szövegközti illusztrációval. Átkötött egészvászon-kötés, az eredeti elülső borítót az átkötéskor a borítóra kasírozták, restaurált lapokkal. Számozott (369./400) példány.