Number of items: 380

Hofi Géza élete és pályafutása 1936-2002. Szerk.: P. Török Margit Anna. Bp., 2003, Hungaroton Records Kft. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17821.

2 000 HUF
Jankovics Marcell: Trianon. H.n., 2020, Méry Ratio. Számos illusztrációval. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
17822.

2 200 HUF
5,95
6,47
Szlovenszkói magyar írók antológiája. II-IV. köt. (I. köt. hiányzik). Szerk.: Dallos István és Mártonvölgyi László. Nyitra, 1937, Lőwy Antal és Fiai-ny. Kiadói papírkötés, vegyes állapotban, felvágatlan lapokkal, a II. kötet borítóján szakadás, a IV. kötet sérült, szétváló állapotban.
17823.

2 000 HUF
1956 A Szabad művészet c. folyóirat évfolyama bekötve 443 p.
17824.

2 400 HUF
1954 A Szabad művészet c. folyóirat évfolyama bekötve címlap nélkül 384p.
17825.

2 400 HUF
Magyar Hírmondó 4 kötete:  Riadj magyar! 1848-1849 fametszetes ponyvái, csatakrónikái.; Tóth Péter: Napló (1836-1842.); Wesselényi Polixénia:Olaszhoni és schweizi utazás 1842; Téli éjszakák. Válogatás Faludi Ferenc prózai műveiből. Bp., Magvető. Kiadói kartonált papírkötés.
17826.

2 000 HUF
Magyar versek könyve. Szerk., bevezetéssel, és jegyzet-szótárral ellátta: Horváth János. Bp., 1937., Magyar Szemle. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, hiányzó szennylappal, benne a M. Kir. Vallás- és Közoktatásügyi Miniszer ajándéka címkével.
17827.

Magyar versek könyve. Szerk., bevezetéssel, és jegyzet-szótárral ellátta: Horváth János. Bp., 1937., Magyar Szemle. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, hiányzó szennylappal, benne a "M. Kir. Vallás- és Közoktatásügyi Miniszer ajándéka" címkével.

2 400 HUF
Prosper Mérimée összes regényei és elbeszélései. A Kettős félreértés c. elbeszélést Gyergyai Albert, a többi művet Réz Ádám fordította. Helikon Klasszikusok. Bp., 1967., Magyar Helikon. Kiadói aranyozott egészbőr-kötés, kiadói műanyag védőborítóban. Számozott (172./1800) példány.
17828.

5 000 HUF
17829.

4 000 HUF
Szép Ernő: Valentine. Regény. Zádor István rajzaival. Bp., 1927, Singer és Wolfner, 231 p. Első kiadás. Számos szövegközi illusztrációval. Átkötött félvászon-kötésben, az eredeti illusztrált elülső papírborító bekötve.
17830.

3 800 HUF
10,27
11,18
Takács Tibor: Isten molnára. Versek. Bp., 2003., Bíró Family. Kiadói papírkötés.   A szerző, Takács Tibor (1927-2014) Táncsics Mihály-díjas író, költő, újságíró által, autográf verssel DEDIKÁLT példány, a vers a könyvben nem szerepel.
17831.

6 000 HUF
A nyomtatott könyv díszítése. I. Fametszet. A Magyar Bibliophil Társaság negyedik kiállítása. Budapest, 1923. május - szeptember. Orsz. Magyar Iparművészeti Múzeum. Rendezte Majovszky Pál. Felvinczi Takács Zoltán előszavával. Bp., 1923., Amicus, (Pápai Ernő-ny.), 91 p. Számos szövegközti illusztrációval. Átkötött egészvászon-kötés, az eredeti elülső borítót az átkötéskor a borítóra kasírozták, restaurált lapokkal. Számozott (369./400) példány.
17832.

5 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF