Radics Géza: A környezet és létfeltételek hatásai a nyelvek kialakulására. Szerk.: - -. A szerkesztő, Radics Géza által DEDIKÁLT példány. Pecze László, Padányi Viktor, Magyar Adorján, Forrai Sándor, Kosztolányi Dezső, Berzsenyi Dániel, Táncsics Mihály, Erdélyi Balázs. Chicago, 2005., Magyar Szabadságharcos Szövetség - Szabad Magyar Református Egyház. Emigráns kiadás. Kiadói papírkötés.
Maczó Ágnes - G. Nagy Ilián: Abaúj élni akar. A szerzők, Maczó Ágnes és G. Nagy Ilián által DEDIKÁLT példány. [Üröm], 1993., Inter Leones. Kiadói papírkötés.
Tóth Ede válogatott munkái. Bevezetéssel ellátta Váradi Antal. Bp., 1902, Lampel. Remekírók Képes Könyvtára. Kiadói festett, aranyozott, egészvászon kötés, kopottas állapotban.
Alabán Ferenc: Irodalomközelben. Tanulmányok és kritikák. A szerző által DEDIKÁLT példány. Nitra/Nyitra, 1992., Pedagogická fakulta. Kiadói papírkötés. Megjelent 400 példányban.
Rab Zsuzsa: Őrtornyaink. Szerk.: Bágyoni Szabó István. A szerkesztő, Bágyoni Szabó István (1941-) költő, prózaíró, műfordító által DEDIKÁLT példány. Bp., 1996., Kráter. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
Simándi Ágnes: ... csak kísérlet, közelítés. A szerző által DEDIKÁLT példány. Chicago, 1998, Atlantis-Centaur Inc. - Framo Publishing. Kiadói papírkötés.
Rókusfalvy Pál: Érdekes beszélgetések egy ital mellett. A szerző, Rókusfalvy Pál (1964-) rádiós szerkesztő, műsorvezető, borász által DEDIKÁLT példány. [Bp.], 2008.,Roxer Produkció Kft. Kiadói papírkötés.
Méhes György: A zsebrevágott osztály. Gyermekszíndarabok. Csíkszereda, 1970., Hargita megye Művelődés- és Művészetügyi Bizottsága Nép Alkotások Háza, 118 p. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval. Megjelent 1000 példányban.