Books: Other rarities Number of items: 380
2848023
18001
437
Other collectibles
Henry Ford: Életem és működésem. Átdolgozta és bevezető tanulmánnyal ellátta: Balla Antal. Bp., 1926., Légrády, 1 t. + 291 p. Kiadói papírkötés, sérült, javított borítóval.
1 400 HUF
2849129
18002
437
Other collectibles
Krúdy Gyula: Aranykézutcai szép napok. Novellák. Major Henrik fametszeteivel. Békéscsaba, 1916, Tevan Adolf. Első kiadás. Átkötött modern kartonált kötés, az eredeti borítót a kartonra ragasztották, előzéklap és néhány kevés lap kissé foltos.
1 000 HUF
2849350
18003
437
Other collectibles
Kertész Imre 2 kötete: Sorstalanság. Bp., é.n., Magvető. 7. kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban + Felszámolás. Bp., 2003, Magvető. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, borítón és első néhány lapon ceruzás firkával.
1 200 HUF
2849354
18004
437
Other collectibles
Corneiile Cidje. Kiadta és magyarázta Alexander Bernát. Bp., 1880, Franklin. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel és borítóval, borítón ceruzás firkával, részben felvágatlan példány.
1 200 HUF
2805898
18005
437
Other collectibles
Székely Molnár Imre: Föltisztul az ég. Elbeszélések. Toronto, 1965., Hercules Printing. Emigráns kiadás. Kissé kopott félvászon-kötésben.
1 600 HUF
2774625
18006
437
Other collectibles
1 200 HUF
2706416
18007
437
Other collectibles
1 800 HUF
2792379
18008
437
Other collectibles
Kassák Lajos: Egy lélek keresi magát. Regény. Bp.,1948,Singer és Wolfner. Első kiadás. Kiadói kopott félvászon-kötés.
1 800 HUF
2769442
18009
437
Other collectibles
Apuleius: Az aranyszamár. Ford.: Révay József. Bibliotheca Classica. Bp., 1971., Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés.
2796495
18010
437
Other collectibles
1 000 HUF
2820898
18011
437
Other collectibles
Balassa József: A magyar nyelv. Bp.,én.,Athenaeum. Második, javított kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, hiányzó szennylapokkal, volt könyvtári példány.
1 200 HUF
2790359
18012
437
Other collectibles
Nyerges András: Holnemvolt. Versek. A szerző, Nyerges András (1940-) által Major Anna (1932-2021) dramaturg hallgató,később a Szabó - család dramaturgja részére DEDIKÁLT példány. Major Anna névjegykártyájával. Bp., 1967., Magvető. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban. Megjelent 2200 példányban.
1 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035