https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Other rarities

Number of items: 380

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Osbourne, Lloyd: Sportszerelem. Ford.: Ruzitska Mária. Milliók Könyve 169. sz. Bp., 1928, Singer és Wolfner, 64 p. Kiadói illusztrált papírkötés, sérült, viseltes állapotban.
17977.

Osbourne, Lloyd: Sportszerelem. Ford.: Ruzitska Mária. Milliók Könyve 169. sz. Bp., 1928, Singer és Wolfner, 64 p. Kiadói illusztrált papírkötés, sérült, viseltes állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
0
Bodolay Géza: Versek szebben. Bp., 2001. DEDIKÁLT! Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
17978.

Bodolay Géza: Versek szebben. Bp., 2001. DEDIKÁLT! Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Dr. Tornyai János: Fáklya az Isten kezében. Bp., é.n., Madách-ny., 322 p. Kiadói illusztrált papírkötés, ázott, foltos, viseltes borítóval, néhány lapon kisebb ázásnyomokkal, foltokkal.
17979.

Dr. Tornyai János: Fáklya az Isten kezében. Bp., é.n., Madách-ny., 322 p. Kiadói illusztrált papírkötés, ázott, foltos, viseltes borítóval, néhány lapon kisebb ázásnyomokkal, foltokkal.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Turgenyev, Ivan: Napkelte előtt. Ford. és a bevezető tanulmányt írta: Trócsányi Zoltán. Bp., 1947, Dante. Kissé sérült kiadói papírkötés, sérült kiadói papír védőborítóban, ajándékozási bejegyzéssel.
17980.

Turgenyev, Ivan: Napkelte előtt. Ford. és a bevezető tanulmányt írta: Trócsányi Zoltán. Bp., 1947, Dante. Kissé sérült kiadói papírkötés, sérült kiadói papír védőborítóban, ajándékozási bejegyzéssel.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Gömör Tamás: A túlélő. DEDIKÁLT! Bp., 2004. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17981.

Gömör Tamás: A túlélő. DEDIKÁLT! Bp., 2004. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Ady Endre válogatott versei. Vál.: Dóczy Jenő. Jaschik Álmos illusztrációival. Bp., 1921, Pallas, 234 p. + 6 t. (színes képtáblák, hártyapapírral). Kiadói papírkötés, szakadott borítóval, bejegyzésekkel, firkákkal, két tábla hiányzik.
17982.

Ady Endre válogatott versei. Vál.: Dóczy Jenő. Jaschik Álmos illusztrációival. Bp., 1921, Pallas, 234 p. + 6 t. (színes képtáblák, hártyapapírral). Kiadói papírkötés, szakadott borítóval, bejegyzésekkel, firkákkal, két tábla hiányzik.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
0
Szívós Donát: Magyar vagyok! Bp., 1943, Korda Rt., 326 p. A borító Márton Lajos munkája. Kiadói papírkötés, kissé sérült, kopott borítóval. A szerző által DEDIKÁLT példány!
17983.

Szívós Donát: Magyar vagyok! Bp., 1943, Korda Rt., 326 p. A borító Márton Lajos munkája. Kiadói papírkötés, kissé sérült, kopott borítóval. A szerző által DEDIKÁLT példány!

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
0
Kálmán Mihály és Morbitzuer Dezső: A római (1935.) évi kertészeti kongresszus és az újabb olasz autóutak. Bp 1935, (Budapest Székesfőváros Házinyomdája-ny.),19 p + 4 t képes táblák
17984.

Kálmán Mihály és Morbitzuer Dezső: A római (1935.) évi kertészeti kongresszus és az újabb olasz autóutak. Bp 1935, (Budapest Székesfőváros Házinyomdája-ny.),19 p + 4 t képes táblák

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Az okos sorsjátékos c. .1847-es kiadás reprintje. 91p. Kiadói papírkötésben
17985.

Az okos sorsjátékos c. .1847-es kiadás reprintje. 91p. Kiadói papírkötésben

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Balázs Béla: A vándor énekel. Második kiadás. Gyoma, 1918, Kner Izidor. Kiadói sérül, elváló papírkötésben
17986.

Balázs Béla: A vándor énekel. Második kiadás. Gyoma, 1918, Kner Izidor. Kiadói sérül, elváló papírkötésben

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Aucasin és Nicolete. Ófrancia széphistória. Fordította Tóth Árpád. Fritz Kernel illusztrációival. Bp., 1957., Magyar Helikon. Kiadói félpergamen-kötésben, kissé kopott borítóval, néhány ceruzás aláhúzással, volt könyvtári példány. Számozatlan példány.
17987.

Aucasin és Nicolete. Ófrancia széphistória. Fordította Tóth Árpád. Fritz Kernel illusztrációival. Bp., 1957., Magyar Helikon. Kiadói félpergamen-kötésben, kissé kopott borítóval, néhány ceruzás aláhúzással, volt könyvtári példány. Számozatlan példány.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Horváth János: Kisfaludy Károly évtizede. Az 1820-as évek kisebb írói. Bp., 1936, Kókai Lajos. Kiadói papírkötés, aláhúzásokkal, a borító részben elvált a gerinctől.
17988.

Horváth János: Kisfaludy Károly évtizede. Az 1820-as évek kisebb írói. Bp., 1936, Kókai Lajos. Kiadói papírkötés, aláhúzásokkal, a borító részben elvált a gerinctől.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment