Number of items: 380

17965.

1 000 HUF
Gyenes Rózsa: Hazug sorsok. Bp., én., Alfa. Kiadói papírkötés, foltos, kopott borítóval.
17966.

800 HUF
Luisa Lamács Haugseth: Buntes Allerlei für die Jugend III. Tarka-barka miegymás. Bp., Szent István Társulat. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
17967.

1 200 HUF
Mary R: Rinehart: Csigalépcső. Pengős regények. Bp.,én., Palladis. Papírkötés, kopott borítóval, javított gerinccel, javított borítókkal: az eredeti borítókat kartontáblákra kasírozták.
17968.

1 000 HUF
2 db könyv - Sík Sándor(összeáll.): Kölcsey Ferenc. Az ember, a gondolkodó, az író. + Alszeghy Zsolt(összeáll.): Vörösmarty Mihály élete, tanítása, jelentősége. Bp., 1924. Kiadói papírkötés, viseltes állapotban.
17969.

1 200 HUF
17970.

1 000 HUF
17971.

800 HUF
Csokonai Vitéz Mihály: A lélek halhatatlansága. Karácsony Sándor bevezető tanulmányával. A fametszetű borító Szoboszlai Mata János munkája. Debrecen, 1940, Exodus (Nagy Károly-ny.), 79+(1) p. Kiadói illusztrált papírkötésben, a borítón kis sérülésekkel, a borító és néhány lap kissé foltos.
17972.

800 HUF
Balassi Bálint: Gyarmathi Balassa Bálinthnak Thirsisinek Angelicával, Sylvanusnak Galatheával való szerelmekrül szép magyar comoedia. A költő nyelvére és a mai helyesírásra átírta, s a hiányokat kiegészítette: Eckhardt Sándor. Bp., 1960, Akadémiai Kiadó. Kiadói aranyozott, bordázott gerincű félbőr-kötés, a gerincen kis sérülés és foltok, belül jó állapotban.
17973.

1 200 HUF
Hankiss János: Tormay Cécile. Kortársaink. Bp.,[1928.],Studium. Kiadói papírkötés, foltos. + Tormay Cecile: A régi ház. Regény. Bp.,én.,Singer és Wolfner. Kiadói kissé kopott, kissé foltos egészvászon-kötés,
17974.

1 400 HUF
17975.

1 000 HUF
Gárdonyi Géza (Göre Gábor) 2 könyve: Göre Gábor bíró úr könyve. + Az nagy kiállításon szörzött tapasztalatok. Bp., é.n., Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon-kötés, kopottas borítókkal, helyenként kissé foltos/kijáró lapokkal.
17976.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF