Number of items: 380

Ady Endre: Az utolsó hajók, Halottak élén. Bp., Athenaeum. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.
17905.

1 200 HUF
Szali István: Utak egymás felé. A szerző által DEDIKÁLT példány. Novi Sad/Újvidék, 1969, Forum. Egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17906.

1 400 HUF
A kesztyűsök 100 éve. 1892-1992. Magyarországi Kesztyűipari Munkások és Munkásnők Szakegylete. Szerk.: Oroszi István. H.n., (1996), Oftech Bt.-ny. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés.
17907.

1 200 HUF
József Attila összes versei és műfordításai. Sajtó alá rendezte: Bálint György. Bp., é.n. (cca 1940), Cserépfalvi, 516 p. Egészvászon-kötésben, kissé viseltes állapotban, egy-két lapon kisebb szakadással.
17908.

1 000 HUF
Trócsányi Zoltán: Magyar régiségek és furcsaságok. Bp., [1924], Dante, 255 p. Félvászon-kötés, kissé sérült kötéssel, címlapon ceruzás névbejegyzéssel.
17909.

1 600 HUF
Major-Zala Lajos: Leszámolás. München, 1984., Aurora. Emigráns kiadás. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban.   A szerző, Major-Zala Lajos (1930-2006) költő által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alakja részére DEDIKÁLT példány.
17910.

1 600 HUF
Németh Péter Mikola: Visszasejtesít. Válogatott versek és új versek, költészeti montázsok, irodalmi és fotóművészeti performanszok. Németh Zoltán Pál fotográfiáival, Csorba Simon László grafikáival és közös performanszokkal. Bp., 2008., Napkút-Magyar Műhely-Cédrus Művészeti Alapítvány. Kiadói kartonált papírkötés.  A szerző, Németh Péter Mikola (1953-) költő, esszéíró, performer által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alakja részére DEDIKÁLT példány.
17911.

1 600 HUF
Malonyay Dezső: Polgártársak. Elbeszélések. Bp., 1911, Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
17912.

1 000 HUF
17913.

1 600 HUF
Székelyhidi Zsolt: Hoz. Miskolc, 1996., Új Bekezdés Könyvek. Kiadói papírkötés, a gerincen kis szakadással.  A szerző, Székelyhidi Zsolt (1973-) zenész, zeneszerző, fotográfus, író, költő által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alakja részére DEDIKÁLT példány.
17914.

1 600 HUF
Bogdánfi Sándor: A világ dióhéjban. Aforizmák, félperces novellák. Vál. és az utószót írta: Major Nándor. Novi Sad/Újvidék, 1968., Forum. Kiadói kissé kopott kartonált papírkötés.   A szerző, Bogdánfi Sándor (1912-1987) jugoszláviai magyar író, szerkesztő műfordító által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alakja részére DEDIKÁLT példány.
17915.

1 800 HUF
17916.

1 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF