Number of items: 380

Dánielné Lengyel Laura: Az idegen leány. Bp., Dante. Ajándékozási sorokkal. Félvászon kötés, kopottas állapotban.
18025.

1 800 HUF
Haja, haja virágom! Virágénekek Szabó T. Attila gondozásában, és bevezetőjével. Gy. Szabó Béla eredeti dúcokról nyomtatott fametszeteivel. Bukarest, 1970, Kriterion. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé foltos, kissé szakadt papír védőborítóban. + Hej, zöld levél. Román népdalok. Vál. Ioan Dodu Balan. Szerk. és a bevezetőt írta: Faragó József. Bukarest, 1966., Ifjúsági Könyvkiadó. A rajzok és a borító Deák Ferenc munkái. Kiadói papírkötés.
18026.

1 600 HUF
Vojnova, A. J.: Ural-Tröszt. Bp., Antiqua. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
18027.

1 000 HUF
Kolibri Könyvek, 5 db (Léghajók, repülőgépek; Űrhajózás; Gombák; Elődeink fegyverei; Motorkerékpárok). Kiadói kartonált kötés, kissé kopottas állapotban.
18028.

1 000 HUF
18029.

1 800 HUF
Szathmáry László: Magyar alkémisták. Fónagy Iván előtanulmányával, Móra László utószavával és a szerző kisebb alkémiatörténeti írásaival. Sajtó alá rendezte: Gazda István. Tudománytár. Bp., 1986., Könyértékesítő Vállalat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
18030.

1 400 HUF
Babits Mihály: Erato. Az erotikus világköltészet remekei. Borsos Miklós rajzaival. Keresztury Dezső előszavával. Bp., 1973, Szépirodalmi. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötésben, kiadói kissé kopott papír védőborítóban.
18031.

1 200 HUF
Nagy László: Szárny és piramis. Képek és versek. Vál. és a bevezetőt írta Csoóri Sándor. Bp., 1980., Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
18032.

1 000 HUF
Méliusz Jószef: Napnyugati kávéház. Bukarest, 1985., Kriterion. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói foltos papír védőborítóban.  A szerző, Méliusz József (1909-1995) erdélyi író, költő által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alakja részére DEDIKÁLT példány.  Barátsággal ajánlom Bujdosó Alpárnak és Zsuzsábnak Budapesten, 88. március 20-án. Pomogáts Béláék baráti otthonában.  Méliusz József: A Horace Cockery-Múzeum. Horace Cockery darabokra tört elégiája. Bp.,1987,Szépirodalmi. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. (Nem dedikált.)
18033.

Méliusz Jószef: Napnyugati kávéház. Bukarest, 1985., Kriterion. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói foltos papír védőborítóban. A szerző, Méliusz József (1909-1995) erdélyi író, költő által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alakja részére DEDIKÁLT példány. "Barátsággal ajánlom Bujdosó Alpárnak és Zsuzsábnak Budapesten, 88. március 20-án. Pomogáts Béláék baráti otthonában." Méliusz József: A Horace Cockery-Múzeum. Horace Cockery darabokra tört elégiája. Bp.,1987,Szépirodalmi. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. (Nem dedikált.)

1 800 HUF
Ursula Brecht: Kostbare Puppen. Babáskönyv. Weingarten, 1980. Kiadói egészvászon kötésben.
18034.

1 800 HUF
Fülep Lajos emlékkönyv. Cikkek, tanulmányok Fülep Lajos életéről és munkásságáról. Szerk.: Tímár Árpád. Bp., 1985, Magvető. Kiadói műbőr-kötés.
18035.

1 200 HUF
Békés István: Magyar Ponyva Pitaval. A XVIII. század végétől a XX. század kezdetéig. Bp., 1966, Minerva, 480 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
18036.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF