Number of items: 380

Filep Tamás Gusztáv: Zalabai Zsigmond. ALÁÍRT példány. Műhely. Dunaszerdahely, 1998, Nap Kiadó. Kiadói papírkötés.
18013.

800 HUF
Bayer Zsolt: Tündértemető és egyéb novellák. A szerző, Bayer Zsolt (1963-) újságíró, politikus által Somos Béla (1938-?) író, költő, pedagógus részére DEDIKÁLT példány. Bp.,(2002.),Kairosz. Kiadói papírkötés.
18014.

800 HUF
Serfőző Simon: Mindenáron. A szerző által Somos Béla (1938-?) író, költő, pedagógus részére DEDIKÁLT példány. Bp., 2005., Püski. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
18015.

800 HUF
Géczi János: Elemek. Bp.,1986., Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
18016.

1 000 HUF
Bilder zur deutschen Geschichte 1848-1945. Berlin, 1955, Volk und Wissen. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói félvászon-kötés.
18017.

1 200 HUF
Vörös Róbert - Gordon Eszter: Vendégségben. Alföldi Róbert. Bp., 2003, Korona Kiadó. Rendkívül gazdag képanyaggal ilusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
18018.

1 600 HUF
Dean R. Koontz: Ártatlanság. Szeged, 2018., Szukits. Papírkötés.
18019.

1 000 HUF
Rónay György 3 műve:   Interjúk, nyilatkozatok, vallomások. Vigilia-Könyvek. Bp., 2004., Vigilia. Kiadói kartonált papírkötés.;   Jegyzetlapok. Bp.,1975.,Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.;   Rónay György: Modern francia líra. Eckhardt Sándor ajánlásával. Bp.,1939, Vigilia. Kiadói papírkötés, foltos, kissé szakadt borítóval.
18020.

1 200 HUF
Ignácz Rózsa: Anyanyelve magyar. Kolozsvári Sándor rajzaival. Bp., 1937, Dante (Hornyánszky Viktor-ny.), 190+(2) p. Első kiadás. Kiadói illusztrált, festett egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, sérült gerinccel.
18021.

1 000 HUF
Vitaanyag Tóth Árpád születésének 100. évfordulójára. Összeáll.: Nagy János. DEDIKÁLT! Bp., 1986., TIT, 36 p. Kiadói papírkötés. Megjelent 100 példányban. + Tóth Árpád összes versei. Bevezette s a hátrahagyott költeményekkel, és töredékekkel együtt sajtó alá rendezte: Szabó Lőrinc. Bp., én., Athenaeum. Ötödik kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott félvászon-kötés, a gerincen kis sérüléssel, kissé kopott borítóval, az elülső szennylap kijár, a címlap szakadt, az egyik sarkán kis hiány.
18022.

1 000 HUF
10
Vatai László: Az isten szörnyetege. (Ady Lírája.) Washington, D. C., 1977., Occidental Press. Emigráns kiadás. Kiadói egészvászon-kötésben.
18023.

1 400 HUF
18024.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF