Katona József: Bánk bán. Dráma öt szakaszban. Győr, 1888. Gross. 159 l. Félvászon-kötésben, kissé sérült gerinccel, kopott borítóval, gerincen és borítón címke maradvánnyal, előzéklapon és címlapon ceruzás jegyzetekkel, részben foltos lapokkal.
Sebestyén József: A székesfehérvári prépostság és káptalan egyházi kiváltságai. Bp., 1926, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötés, sérült gerinc, kopottas állapotban.
Endrődi Sándor: Anakreoni dalok 1902-1909. Bp., 1910, Franklin-Társulat 1 t.+183 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, kissé viseltes, sérült, foltos borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, kissé sérült lapszélekkel.
Karinthy Frigyes: Capillária. Bp., [1921], Kultura, 162+(1) p. Második kiadás. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
3 kötet Sherlock Holmes a Magyar Könyvtár sorozatból: Conan Dyle: Doktor Holmes kalandjai: 222 és 222a, 320, 417 és 417a. Bp. é.n., Lampel. Kiadói papírkötés, sérült borítóval és gerinccel, részben foltos és sérült lapokkal.
Sík Sándor (összeáll.): Kölcsey Ferenc. Az ember, a gondolkodó, az író (Kölcsey breviárium). Bp., 1924, Magyar Középiskolai Tanárok Nemzeti Szövetsége. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, sérült és foltos borítóval, kissé foltos címlapon tollas névbejegyzéssel.