Number of items: 380

Katona József: Bánk bán. Dráma öt szakaszban. Győr, 1888. Gross. 159 l. Félvászon-kötésben, kissé sérült gerinccel, kopott borítóval, gerincen és borítón címke maradvánnyal, előzéklapon és címlapon ceruzás jegyzetekkel, részben foltos lapokkal.
17929.

1 000 HUF
Urr Ida: Itt az írás. Bp., 1940, Stádium. ALÁÍRT! Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
17930.

1 000 HUF
Tamás Menyhért: Mérleges idő. DEDIKÁLT! Bp., 1985, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
17931.

1 000 HUF
Tomcsányi Lajos: A tánc. Erkölcstani értekezés. Bp., 1914, Apostol Nyomda. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
17932.

1 000 HUF
Sebestyén József: A székesfehérvári prépostság és káptalan egyházi kiváltságai. Bp., 1926, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötés, sérült gerinc, kopottas állapotban.
17933.

1 000 HUF
Csurka Péter: Álom lovag. A sokarcú élet novellái. DEDIKÁLT! Bp., 1930, Szerző. Újrakötött egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
17934.

1 600 HUF
Fodor András: A révkalauz lámpái. Bp., 1994, Széphalom Könyvműhely. Kiadói papírkötés. A szerző által DEDIKÁLT példány.
17935.

1 400 HUF
Varga Gyula: Homokra írt sorok. A szerző által DEDIKÁLT példány. hn., én., nyn., 2+108+3 p. Félvászon-kötés.
17936.

1 400 HUF
17937.

1 000 HUF
Karinthy Frigyes: Capillária. Bp., [1921], Kultura, 162+(1) p. Második kiadás. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
17938.

1 000 HUF
3 kötet Sherlock Holmes a Magyar Könyvtár sorozatból: Conan Dyle: Doktor Holmes kalandjai: 222 és 222a, 320, 417 és 417a. Bp. é.n., Lampel. Kiadói papírkötés, sérült borítóval és gerinccel, részben foltos és sérült lapokkal.
17939.

1 000 HUF
11
Sík Sándor (összeáll.): Kölcsey Ferenc. Az ember, a gondolkodó, az író (Kölcsey breviárium). Bp., 1924, Magyar Középiskolai Tanárok Nemzeti Szövetsége. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, sérült és foltos borítóval, kissé foltos címlapon tollas névbejegyzéssel.
17940.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF