Number of items: 380

17809.

1 600 HUF
4 db homeopátiás könyv - Klasszikus homeopátia, Homeopátiás orvoslás, Homeopátiáról nőknek, Mindennapok homeopátiája. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
17810.

800 HUF
17811.

2 000 HUF
2 db fordító által DEDIKÁLT könyv. Vailand: Különös játék. Ford: Gordon Etel. Bp., 1963. Európa könyvkiadó. Egészvászon kötés, szakadt papír védőborítóval, Szergely Cernszkij: A gárdatiszt. Bp., 1958. Európa. Rab Zsuzsa fordító által dedikált. Egészvászon kötés, szakadt papír védőborító
17812.

800 HUF
Kocsis István: A királynő aranyból van. Dedikált! Bp., 2016. Cédrus. Kiadói kartonált papírkötésben.
17813.

1 000 HUF
1980-1992 Diplomáciai testület és egyéb külképviseletek tagjainak névsora, 7 db
17814.

2 000 HUF
Erdélyi Erzsébet - Nobel Iván: Beszélgetések határon túli alkotókkal verseikről, novelláikról, 3 kötete:   Én otthon vagyok költő... 18 disputa határon túli alkotókkal verseikről, novelláikról.;  De azért itthon is maradni. 15 beszélgetés határon túli alkotókkal. verseikről, novelláikról.;  Határokon járok örökké... 15 beszélgetés határon túli alkotókkal verseikről, novelláikról.   Bp., 1993-1994-1995., Tárogató. Kiadói papírkötés.;   Az első kötet az egyik szerző, Erdélyi Erzsébet, a második kötet a másik szerző, Nobel Iván által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alakja részére DEDIKÁLT példányok. A harmadik kötet dedikáció nélkül.
17815.

2 000 HUF
Csiki László 3 műve, a szerző által dedikáltak: Álkulcsok, Az eladott nagyapó, Kísértethajók. Kolozsvár-Bp., 1977-1986, Dacia-Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.   A szerző, Csiki László (1944-2008) költő, a Magvető kiadó szerkesztője által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alakja részére DEDIKÁLT példányok.
17816.

2 800 HUF
7,57
8,24
Béládi Miklós: Vándorének. Nyugat-európai és tengerentúli magyar költők. Vál., szerk., az utószót és a jegyzeteket írta - -. Bp.,1981. Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.  A szerkesztő, Béládi Miklós (1928-1983) irodalomtörténész, kritikus által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alakja részére DEDIKÁLT példány. +   Béládi Miklós: Értékváltozások. Szöveget gondozta: B. Hajtó Zsófia. Bp.,1981. Szépirodalmi. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.  A szöveg gondozója, az író felesége, B. Hajtó Zsófia (1940-2005) könyvtáros, bibliográfus által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alakja részére DEDIKÁLT példány.
17817.

2 000 HUF
Juhász Ferenc: Virágzó világfa. Válogatott versek. A szerző, Juhász Ferenc (1928-2015) által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alakja részére DEDIKÁLT példány. Bp., 1965., Szépirodalmi. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói sérült papír védőborítóban.
17818.

2 400 HUF
16
Kosztolányi Dezső: Idegen költők, összegyűjtött műfordítások. Bp., 1966. Szépirodalmi. Számozott (1352/2000)! Kiadói egészbőr kötés, gerincen apró sérüléssel, borítón apró kopásnyomokkal!
17819.

2 000 HUF
Ivánka Endre: Heidegger filozófiája és az ókori metafizika. Összegyűjtött tanulmányok. Bp., 2004, Paidion. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17820.

2 800 HUF
7,57
8,24

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF