4 db homeopátiás könyv - Klasszikus homeopátia, Homeopátiás orvoslás, Homeopátiáról nőknek, Mindennapok homeopátiája. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
Erdélyi Erzsébet - Nobel Iván: Beszélgetések határon túli alkotókkal verseikről, novelláikról, 3 kötete:
Én otthon vagyok költő... 18 disputa határon túli alkotókkal verseikről, novelláikról.;
De azért itthon is maradni. 15 beszélgetés határon túli alkotókkal. verseikről, novelláikról.;
Határokon járok örökké... 15 beszélgetés határon túli alkotókkal verseikről, novelláikról.
Bp., 1993-1994-1995., Tárogató. Kiadói papírkötés.;
Az első kötet az egyik szerző, Erdélyi Erzsébet, a második kötet a másik szerző, Nobel Iván által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alakja részére DEDIKÁLT példányok.
A harmadik kötet dedikáció nélkül.
Csiki László 3 műve, a szerző által dedikáltak: Álkulcsok, Az eladott nagyapó, Kísértethajók. Kolozsvár-Bp., 1977-1986, Dacia-Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
A szerző, Csiki László (1944-2008) költő, a Magvető kiadó szerkesztője által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alakja részére DEDIKÁLT példányok.
Béládi Miklós: Vándorének. Nyugat-európai és tengerentúli magyar költők. Vál., szerk., az utószót és a jegyzeteket írta - -. Bp.,1981. Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
A szerkesztő, Béládi Miklós (1928-1983) irodalomtörténész, kritikus által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alakja részére DEDIKÁLT példány. +
Béládi Miklós: Értékváltozások. Szöveget gondozta: B. Hajtó Zsófia. Bp.,1981. Szépirodalmi. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
A szöveg gondozója, az író felesége, B. Hajtó Zsófia (1940-2005) könyvtáros, bibliográfus által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alakja részére DEDIKÁLT példány.
Juhász Ferenc: Virágzó világfa. Válogatott versek. A szerző, Juhász Ferenc (1928-2015) által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alakja részére DEDIKÁLT példány. Bp., 1965., Szépirodalmi. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói sérült papír védőborítóban.