Number of items: 269

Blaise Pascal: A korai keresztények összevetése a mai keresztényekkel és egyéb kisebb írások, közöttük nővére Madame Gilberte Périer Fivérem, Blaise Pascal című életrajzi írása. Ford.: Bede-Fazekas Enikő, Csabai Tamás, Reisinger János. Felsőörs, 2005., Aeternitas. Kiadói kartonált papírkötés. Kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
17604.

1 800 HUF
Bánfi János: Tündérkert. Bp., [1928], Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 119+(1) p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, viseltes, sérült, kopott, kissé foltos állapotban.
17605.

2 000 HUF
17606.

1 600 HUF
B. Eötvös József: A karthausi. Egy kötetben. Pest, 1862, Heckenast Gusztáv, 1 (díszcímlap) t. + 482 p. Ötödik, javított kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, aranyozott lapélekkel, kopott borítóval, sérült, hiányos gerinccel, bejegyzéssekkel, foltos lapokkal, körbevágott díszcímlappal, 320-335. oldalak között kijáró lapokkal.
17607.

1 400 HUF
[Gárdonyi Géza] Göre Gábor: A pesti úr.; Bojgás az világba. Bp., én., Singer és Wolfner, 159+1; 141 p. Kiadói illusztrált egészvászon-kötések, kopott borítókkal.
17608.

1 600 HUF
Jósika Miklós: Abafi. Regény I-II. rész. Pest, 1854., Heckenast Gusztáv. Harmadik kiadás. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, kissé foltos lapokkal.
17609.

800 HUF
Marryat, Frederick: Rüstig Zsigmond, a brémai kormányos. Új Robinson. Marryat kapitány után a magyar ifjúság számára átdolg.: Dr. Kárpáti Károly. Bp., [1925], Afra (Tolna-ny.), 144 p. Szövegközi fekete-fehér illusztrációkkal. Illusztrált félvászon-kötésben, viseltes állapotban, foltos, kopott, sérült borítóval, helyenként foltos lapokkal, több, a kötéstől részben elvált lappal, az illusztrációkat részben kézzel kiszínezték. Ritka kötésváltozat.
17610.

600 HUF
1,62
1,76
Dixon, Franklin W.: Az óceánrepülő. Ford.: Radványi Kálmán. Márton Lajos rajzaival. Bp., é.n., Révai. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé sérült borítóval és gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal. A fordító, Radványi Kálmán (1887-1943) által Pintér Jenő (1881-1940) irodalomtörténész, a budapesti tankerület főigazgatója részére DEDIKÁLT példány.
17611.

1 000 HUF
A magyar királyi vallás- és közoktatásügyi miniszter 1922. évi december hó 21-én 130.700/VIIIa sz. al. kiadott rendelete az iskoláztatási kötelesség teljesítésének biztosításáról szóló 1921. évi XXX. törvénycikk végrehajtása tárgyában 72p. Megviselt papírkötésben
17612.

1 600 HUF
Napoleon Hill, Ross Cornwell: A teljes gondolkodj és gazdagodj. Bp., 2021, Édesvíz. Kiadói műbőrkötés, előzéklapon ajándékozási sorokkal, máskülönben jó állapotban.
17613.

2 800 HUF
7,57
8,24
Papini, Giovanni: Góg. Ford.: Nyisztor Zoltán. Vigilia-könyvek. Bp., [1934], Vigilia (Pallas-ny.), 296 p. A borító Aba-Novák Vilmos festőművész, grafikus munkája. Kiadói papírkötés, a borítón egészen kis foltokkal.
17614.

1 000 HUF
Bain, [Francis William]: Hindu regék. (A hajnal leánya - Buborékok az élet tengerén). Ford.: Baktay Ervin. Bp., [1941], Rózsavölgyi, 223 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a gerincen apró sérüléssel, tulajdonosi névbejegyzéssel.
17615.

1 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF