Number of items: 269

Tábori László: Pesti ember járműveken. (Gyógykönyv). Bp., 2007, Napkút. Kiadói papírkötés. A szerző által DEDIKÁLT példány.
17568.

3 400 HUF
9,19
10,00
Weöres Sándor: Teomachia. Drámai költemény. Pécs, 1987, Baranya Megyei Könyvtár, 24+8 p. Kiadói papírkötés. Megjelent 2000 példányban.
17569.

2 400 HUF
Ortutay Gyula: Mondotta: Vince András béreslegény, Máté János gazdalegény. Nyíri-, rétközi balladák, betyár- és juhásznóták. Bevezette és gyűjtötte: - -. Buday György fametszeteivel. Szegedi Fiatalok Művészeti Kollégiuma V. kiad. Szeged, 1933, Délmagyarország, 93 p. Kiadói papírkötés, foltos, kissé sérült borítóval, rossz állapotban. Számozatlan példány. Elmosódott dedikációval. + 1960 Ortutay Gyula által aláírt Hazafias Népfront Főtitkára dokumentum.
17570.

1 600 HUF
Berzeviczy Albert: A két Eötvös./Kozma Andor: Eötvös Loránd. Bp., 1929, MTA, 19 p. Különlenyomat. Kiadói papírkötés, modern ajándékozási sorokkal, szakadt, foltos borítóval, szamárfüles lapokkal.
17571.

3 000 HUF
Fekete István: Lutra. Egy vidra regénye. Bp., 1955, Ifjúsági Könyvkiadó. Első kiadás. Szilvássy Nándor rajzaival illusztrált. Kiadói félvászon kötésben, kopott borítóval, a hátsó borító foltos.
17572.

3 000 HUF
17573.

2 400 HUF
Valló László: Emlékké válok magam is... Fekete István élete. Bp., 1986, Móra. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
17574.

1 600 HUF
Jékely Zoltán: Őszvégi intelem. Varga Hajdú István illusztrációival. Békéscsaba, 1979., Megyei Könyvtár,12 sztl. lev. Első kiadás. Kiadói papírkötés.   Számozott (156./250) és a szerző, Jékely Zoltán (1913-1982) költő által aláírt példány.
17575.

2 000 HUF
11
Lator László: Az egyetlen lehetőség. Versek. Varga Hajdú István grafikus, festőművész illusztrációival. Békéscsaba, 1976., Megyei Könyvtár, 5 sztl. lev. Első kiadás. Kiadói papírkötés.   Számozott (130./250) és a szerző, Lator László (1927-) Kossuth-díjas költő, műfordító által aláírt példány.
17576.

2 000 HUF
9
Kálnoky László: A szemtanú. Válogatott versek. Diskay Lenke illusztrációival. Békéscsaba, 1979., Megyei Könyvtár, 12 sztl. lev. Első kiadás. Kiadói papírkötés.   Számozott (166./250) példány és a szerző, Kálnoky László (1912-1985) kétszeres József Attila-díjas költő, műfordító aláírásával.
17577.

2 000 HUF
Kardos Tibor: Középkori kultúra középkori költészet. A magyar irodalom keletkezése 12 képpel. Bp., é.n. Magyar történelmi társulat. Kopott félvászon kötésben Schöpflin Aladárnak DEDIKÁLT példány.
17578.

3 000 HUF
Akos Ditroi: Actions fabuleuses du justicier clonq. A szerző, Ditrói Ákos (1926-) által DEDIKÁLT példány. Paris, 1992., Éditions de Liesse, 167 p. Francia nyelvű sci-ficiton kötet. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval.
17579.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF