600 HUF
1,62 EUR, 1,76 USD
Marryat, Frederick: Rüstig Zsigmond, a brémai kormányos. Új Robinson. Marryat kapitány után a magyar ifjúság számára átdolg.: Dr. Kárpáti Károly. Bp., [1925], Afra (Tolna-ny.), 144 p. Szövegközi fekete-fehér illusztrációkkal. Illusztrált félvászon-kötésben, viseltes állapotban, foltos, kopott, sérült borítóval, helyenként foltos lapokkal, több, a kötéstől részben elvált lappal, az illusztrációkat részben kézzel kiszínezték. Ritka kötésváltozat.