Engravings

Number of items: 53

1843 Váltó az épülő Lánchíd rézmetszetű képével, sok feljegyzéssel 26x11 cm
10591.

10 000 HUF
28,25
32,26
Hammer price:
12 000 HUF
cca 1860 Kisfaludy Sándor (1772-1844) portréja, Pest, Heckenast Gusztáv, litográfia, papír, 26x17 cm
10592.

4 000 HUF
11,30
12,90
Hammer price:
4 000 HUF
cca 1896 A legfontosabb hadi és kereskedelmi lobogók, Magyarország címere (szakadt), litográfiák, papír, Bp., Pallas, 24x32 cm, 30x23 cm
10593.

1 600 HUF
4,52
5,16
Hammer price:
1 600 HUF
cca 1896 Afrikai, ázsiai és amerikai népfajok, litográfiák, papír, Bp., Pallas, 24x30 cm
10594.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
2 400 HUF
6,78
7,74
  Add to cart
  Remove
cca 1896 Álarcok (Olasz színpadi álarcok, farsangi álarcok), litográfia, papír, Bp., Pallas, 24x30 cm
10595.

Available
1 000 HUF
2,82
3,23
  Add to cart
  Remove
Szapolyay János, Magyarország királya. Litográfia, papír, jelzés nélkül, foltos, lap széle kissé sérült, 16,5×9,5 cm
10596.

Available
1 600 HUF
4,52
5,16
  Add to cart
  Remove
10597.

Available
1 600 HUF
4,52
5,16
  Add to cart
  Remove
János király erdélyi vajdai gyűrűpecsétje, 1526 és János király pecséte. Litográfia, papír, jelzés nélkül. Foltos. Lapméret: 21,5×14,5 cm
10598.

Available
1 200 HUF
3,39
3,87
  Add to cart
  Remove
1874 József-árvaház, fametszet, (in: Magyarország és a Nagyvilág 1874. június 14.), papír, paszpartuban, kissé foltos, 15x21 cm, teljes: 29x35 cm
10599.

2 000 HUF
5,65
6,45
Hammer price:
2 800 HUF
XVIII. sz vége/XIX sz. eleje Iosephus II. Rom. Imperator, Rex Hungariae, M. Princeps Transilvaniae, II. József (1741-1790) német-római császár, magyar király arcképe, rézmetszet, papír, jelzés nélkül, a sarkainál kis foltokkal, szakadt, a felső szélén egészen apró hiánnyal, 23,5x18 cm
10600.

3 000 HUF
8,47
9,68
Hammer price:
3 000 HUF
cca 1850-1900 2 db mexikói témájú metszet: El calvario en San Augustin de las Cuevas és SanAngel, Plaza de San Jacinto. Litográfia, papír, paszpartuban, 14×26,5 cm
10601.

1 800 HUF
5,08
5,81
Hammer price:
2 000 HUF
10602.

Available
1 800 HUF
5,08
5,81
  Add to cart
  Remove

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 410:
From  11 to 20 January
Viewing: from 17 to 20 January
Payment deadline is 4 Februar

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.