Engravings

Number of items: 53

cca. 1900 Olvashatatlan jelzéssel: Bibliai jelenet. Rézmetszet, papír. Foltokkal. 23,5x17cm
10640.

3 000 HUF
7,96
8,57
1842 Regélő Pesti Divatlapból egy színezett acélmetszet. Üvegezett sérült keretben. Hajtásokkal, hullámokkal. 23,5x16cm
10641.

3 000 HUF
7,96
8,57
Bristol, The Quay, St. Augustines Back. Színezett acélmetszetről készült modern reprint, paszpartuban, védőfóliában, 14,5x9,5 cm
10642.

Bristol, The Quay, St. Augustine's Back. Színezett acélmetszetről készült modern reprint, paszpartuban, védőfóliában, 14,5x9,5 cm

1 200 HUF
3,18
3,43
Roberts - William French (1815-1898): Pillnitz. Acélmetszet, papír, paszpartuban, védőfóliában, 17x11,5 cm
10643.

1 200 HUF
3,18
3,43
15
Hugo S. (?-?), feltehetően XX. sz.: Buda látképe Pest felől, híddal a Dunán. Rézmetszet, papír, üvegezett fa keretben, 15x19 cm. Rózsás címerrel és zöveggel a kép fölött: Leopold Vogel, Mode-Schnittwaren Handlung in der Festung Ofen, zur goldenen Rose in seinem Hause am Parade Platz No. 92 empfiehlt sich auch mit ungarischen Weinen (...), azaz divat és rőfös áru mellett borkereskedéssel is foglalkozott Leopold Vogel A rózsához nevű üzlete a korabeli budai várnegyedben.
10644.

8 500 HUF
22,55
24,29

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.