Engravings

Number of items: 53

cca 1855 Théodore Valerio (1819-1879): Bachi-Bozoucq de la haute Egypte (Camp de Silistrie), in: Les populations des provinces Danubiennes, en 1854., Pl. II., rézkarc, papír, jelzett a nyomaton, üvegezett fa keretben, paszpartuban, foltos, 28x17 cm, teljes: 42x32 cm
10615.

cca 1855 Théodore Valerio (1819-1879): Bachi-Bozoucq de la haute Egypte (Camp de Silistrie), in: Les populations des provinces Danubiennes, en 1854.', Pl. II., rézkarc, papír, jelzett a nyomaton, üvegezett fa keretben, paszpartuban, foltos, 28x17 cm, teljes: 42x32 cm

1 600 HUF
4,16
4,44
cca 1854 Théodore Valerio (1819-1879): Serrechaner du régiment frontiére de Sluin, in: Frontiéres Militaires, Pl. I., rézkarc, papír, jelzett a nyomaton, üvegezett fa keretben, paszpartuban, foltos, kopásnyomokkal, 25x16 cm, teljes: 42x33 cm
10616.

1 600 HUF
4,16
4,44
cca 1855 Théodore Valerio (1819-1879): Courrier Arabe de Bagdad, in: Les populations des provinces Danubiennes, en 1854., Pl. VIII., rézkarc, papír, jelzett a nyomaton, üvegezett fa keretben, paszpartuban, kissé foltos, 28x18 cm, teljes: 42x32 cm
10617.

cca 1855 Théodore Valerio (1819-1879): Courrier Arabe de Bagdad, in: Les populations des provinces Danubiennes, en 1854.', Pl. VIII., rézkarc, papír, jelzett a nyomaton, üvegezett fa keretben, paszpartuban, kissé foltos, 28x18 cm, teljes: 42x32 cm

1 600 HUF
4,16
4,44
cca 1896 Vegyes litografált metszet tétel, 8 db, közte gombák, ásványok, kaktuszok, vízi növények, teremnövények 2 db, rovarok, bogarak, Bp., Pallas Nagy Lexikona, közte foltos is, 23x30 cm
10618.

2 400 HUF
6,23
6,67
cca 1896 Vegyes litografált metszet tétel, 9 db, nagyrészt madarak, de közte halak/hüllők és szarvasmarhák is, Bp., Pallas Nagy Lexikona, közte foltos is, 23x15 cm és 23x30 cm közötti méretben
10619.

2 400 HUF
6,23
6,67
16
cca 1896 Vegyes metszet tétel, db, közte: I. Ferenc József megkoronázása, magyar koronázási palást, magyar korona és koronázási jelvények, budapesti honvédemlék, erdélyi és török hadi zászlók 2 db,  Bp., Pallas Nagy Lexikona, litografáltak, közte szakadt, foltos is, 25x16 cm és 29x45 cm közötti méretben + cca 1880-1890 Die beiden Halbkugeln der Erde, földtérkép, 25x33 cm
10620.

1 400 HUF
3,64
3,89
cca 1896 Keramikai és agyagipari litografált táblák, 3 db Keramika I., Magyar agyagipari tárgyak), Bp., Pallas Nagy Lexikona, Bp., Posner-ny., egy foltos, 23x29 cm
10621.

1 600 HUF
4,16
4,44
10622.

10 000 HUF
25,97
27,78
100 db vegyes illusztráció (technika, hajózás, természettudomány, stb.) a Pallas Nagy Lexikonából, helyenként kissé sérült, foltos lapok, 23,5x15,5 cm
10623.

2 400 HUF
6,23
6,67
140 db illusztráció (állat- és növényvilág, biológia) a Pallas Nagy Lexikonából, 30x24 cm
10624.

4 000 HUF
10,39
11,11
120 db illusztráció (technika, tudomány) a Pallas Nagy Lexikonából, helyenként foltos lapok, 30x24 cm
10625.

4 000 HUF
10,39
11,11
Rosa, Salvator (1615-1673) után metszette T. Heawood: Hajótörés, 1850-60 körül. Acélmetszet, papír, jelzett a metszeten. Üvegezett fa keretben. 12,5x18 cm.
10626.

2 000 HUF
5,19
5,56

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.