Engravings

Number of items: 53

1843 Váltó az épülő Lánchíd rézmetszetű képével, sok feljegyzéssel 26x11 cm
10591.

10 000 HUF
26,53
28,57
cca 1860 Kisfaludy Sándor (1772-1844) portréja, Pest, Heckenast Gusztáv, litográfia, papír, 26x17 cm
10592.

4 000 HUF
10,61
11,43
cca 1896 A legfontosabb hadi és kereskedelmi lobogók, Magyarország címere (szakadt), litográfiák, papír, Bp., Pallas, 24x32 cm, 30x23 cm
10593.

1 600 HUF
4,24
4,57
cca 1896 Afrikai, ázsiai és amerikai népfajok, litográfiák, papír, Bp., Pallas, 24x30 cm
10594.

2 400 HUF
6,37
6,86
cca 1896 Álarcok (Olasz színpadi álarcok, farsangi álarcok), litográfia, papír, Bp., Pallas, 24x30 cm
10595.

1 000 HUF
2,65
2,86
Szapolyay János, Magyarország királya. Litográfia, papír, jelzés nélkül, foltos, lap széle kissé sérült, 16,5×9,5 cm
10596.

1 600 HUF
4,24
4,57
10597.

1 600 HUF
4,24
4,57
János király erdélyi vajdai gyűrűpecsétje, 1526 és János király pecséte. Litográfia, papír, jelzés nélkül. Foltos. Lapméret: 21,5×14,5 cm
10598.

1 200 HUF
3,18
3,43
1874 József-árvaház, fametszet, (in: Magyarország és a Nagyvilág 1874. június 14.), papír, paszpartuban, kissé foltos, 15x21 cm, teljes: 29x35 cm
10599.

2 000 HUF
5,31
5,71
XVIII. sz vége/XIX sz. eleje Iosephus II. Rom. Imperator, Rex Hungariae, M. Princeps Transilvaniae, II. József (1741-1790) német-római császár, magyar király arcképe, rézmetszet, papír, jelzés nélkül, a sarkainál kis foltokkal, szakadt, a felső szélén egészen apró hiánnyal, 23,5x18 cm
10600.

3 000 HUF
7,96
8,57
cca 1850-1900 2 db mexikói témájú metszet: El calvario en San Augustin de las Cuevas és SanAngel, Plaza de San Jacinto. Litográfia, papír, paszpartuban, 14×26,5 cm
10601.

1 800 HUF
4,77
5,14
10602.

1 800 HUF
4,77
5,14

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.